کونته: وقتش رسیده هازارد درخشش خود را شروع کند

سرمربی ایتالیایی چلسی ابراز امیدواری کرد ادن هازارد درخشش خود را در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا شروع کند ......

سرمربی ایتالیایی چلسی ابراز امیدواری کرد ادن هازارد درخشش خود را در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا شروع کند.

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، بعد از مصدومیت ادن هازارد در اواخر فصل گذشته، ستاره بلژیکی شروع فصل جدید را از دست داد ولی او چند هفته ای است که به ترکیب تیمش اضافه شده و در بازی برابر اتلتیکومادرید نیز پاس گل اول تیمش را فراهم کرد.

آنتونیو کونته قبل از دیدار با منچسترسیتی درباره وضعیت این بازیکن گفت: هازارد برای تیم ما خیلی مهم است. چه از نظر گلزنی و چه از نظر بازیسازی و پاس کاری او در شرایط خیلی خوبی قرار دارد و می تواند نقش خوبی در تیم ما داشته باشد. من امیدوارم او درخشش خود را برای ما در بازی های پیش رو شروع کند. ما به یک هازارد آماده نیاز داریم چون حضور او برای ما بسیار اهمیت دارد. بازیکنانی مثل رونالدو و مسی وقتی گل اول بازی را به ثمر می رسانند به دنبال زدن گل های بعدی هستند و برای هازارد نیز باید شرایط این طور باشد و او نباید از زدن یک گل راضی شود. من دیدم وقتی هازارد در یک بازی گلزنی می کند خوشحال می شود و در موقعیت بعدی وقتی صاحب توپ می شود دوست دارد که پاسکاری کند و بقیه بازیکنان را در موقعیت گل قرار دهد در حالی که او باید تشنه گلزنی باشد.

این سرمربی ایتالیایی در پایان گفت: برای بازی با سیتی امیدوار هستیم که نتیجه خوبی کسب کنیم. تیم حریف سرمربی خوب و صاحب سبکی دارد. گواردیولا الهام بخش من در مربیگری بوده است و من همیشه تیم های او را دنبال می کردم. بازی بسیار سختی برابر حریف داریم. در حالی که داوید لوییز را در خط دفاع نداریم کارمان سخت تر هم می شود.

دو تیم چلسی و منچسترسیتی در حالی برابر هم به میدان می روند که داوید لوییز و سرخیو آگوئرو به دلیل مصدومیت این دیدار حساس را از دست دادند. قرار است کریستینسن به جای لوییز و گابریل ژسوس به جای آگوئرو به میدان بروند.

تگ ها


اخبار روز چلسی لیگ برتر فوتبال