کونته: پیشنهاد رئال در شرایط نامناسبی رسید/ اینتر باشگاه جاه‌طلبی است

سرمربی جدید اینتر میلان اهداف و برنامه‌ریزی‌هایی برای این تیم در سر دارد...

آنتونیو کونته قصد دارد اینترمیلان را به جایگاه شایسته خود برگرداند و می‌داند که هواداران نراتزوری انتظارات بسیاری از او دارند.
به گزارش مدال، کونته که به تازگی بر روی نیمکت هدایت تیم ایتالیایی قرار گرفته است، درباره انتظار خوشامدگویی از سوی هواداران گفت: "اگر این سوال مربوط به دوران فعالیت من در یوونتوس است باید بگویم کار مربیگری در هنگام از صفر شروع کردن بسیار دشوار است زیرا یک بازیکن می تواند شرایط را بعد از حضور در یک یا دو تیم بهبود بخشد، اما شرایط برای مربی اینگونه نیست. من باید تنها یک شانس کوچک برای برنده شدن را داشته باشم، حتی فقط یک درصد، اما حداقل این مقدار شانس باید وجود داشته باشد."
وی در ادامه افزود: "بعد از کسب موفقیت با یوونتوس، رسیدن به یک قدمی نیمه نهایی یورو 2016 با تیم ملی ایتالیا و فتح لیگ برتر و جام حذفی با چلسی، مشکلی برای بازگرداندن اینتر به جایی که لیاقت آن را دارد ندارم. انتظار هواداران اینتر از من زیاد و البته درست است. نتایج و افتخارات گذشته ام باعث افزایش انتظارات از من شده و می دانم هواداران و خود باشگاه نیز به همین دلیل انتظار زیادی از من دارند."
سرمربی نراتزوری تاکید کرد: "وقتی که من با رئیس ژانگ صحبت کردم عزم او برای موفقیت را دیدم، پیر آسیلیو نیز ایده های روشنی دارد. اینتر یک باشگاه جاه طلب است و همه در یک مسیر قدم می زنند. اولین چیزی که من به بازیکنان می‌گویم این است که هیچ محدودیتی پیش روی آنها ندارند."
کونته درباره رد پیشنهاد رئال مادرید نیز تصریح کرد: "گاهی اوقات رد کردن چنین پیشنهادات وسوسه انگیزی دشوار است اما این پیشنهاد زمانی به من رسید که مناسب شرایط من نبود."

بیشتر بخوانید:

نه بایرن، نه رئال؛ ناپولی خواهان خامس رودریگز

تگ ها


آنتونیو کونته رئال مادرید چلسی یورو 2016 هواداران اینتر نراتزوری اینتر میلان سری آ فوتبال