کونته پیش از دربی میلان: باید خارج از زمین هم برنده شویم

آنتونیو کونته پیش از دربی میلان به صحبت درباره این بازی و حاشیه‌های ایجاد شده در اینتر صحبت کرد....

آنتونیو کونته پیش از دربی میلان به صحبت درباره این بازی و حاشیه‌های ایجاد شده در اینتر صحبت کرد.

به گزارش مدال، امشب در چهارچوب رقابت‌های سری‌آ ایتالیا دو تیم اینتر و میلان به مصاف هم خواهند رفت. آنتونیو کونته پیش از این دیدار به خبرنگاران می‌گوید: دربی‌ها بازی‌های خاصی هستند و مقابل یک تیم بسیار خوب قرار می‌گیریم. به همین علت باید به بهترین شکل آماده باشیم.
کونته در ادامه گفت: شایعات حول بروزوویچ و لوکاکو؟ همیشه در روزنامه‌ها و شبکه‌های تلویزیونی صحبت‌های زیادی از اینتر می‌شود. به من گفتند که این چیزی عادی است و در سال‌های گذشته نیز اتفاق می‌افتاده است؛ اما قرار نیست ما اکنون چنین چیزی را بپذیریم. تیم‌های دیگر از ما این چیزها را بهتر مدیریت می‌کنند. در مدیریت اتفاقات خارج از زمین خیلی با سایرین تفاوت داریم. باید این خلاء را با هم پر کنیم، نه اینکه بگوییم عادی است و سال‌های پیش هم اتفاق افتاده. سال‌های پیش هم ما روحیه‌ی جنگندگی نداشتیم؛ بیایید همه چیز را تغییر دهیم. فقط برنده شدن در زمین ملاک نیست؛ باید خارج از زمین نیز برنده شویم. خیلی واضح است. بگذارید به شما بگویم این جمله که «سال های پیش نیز همین بوده است» قابل قبول نیست و فقط بهانه گیری است. باید این را عوض کنیم.
سرمربی سابق یوونتوس و تیم ملی ایتالیا در ادامه گفت: سه سال است که از ایتالیا دور بودم. وقتی برگشتم همه‌ی آن توهین‌ها و نژادپرستی‌ها بدتر شده بود. شما خبرنگاران نیز مقصرید؛ چون مقاله‌هایی می‌نویسید که نفرت را در بین طرفداران تیم‌ها بیشتر می‌کند. در ایتالیا ما به استادیوم می‌رویم که به رقبا و تیم مخالف فحاشی کنیم. در انگلیس اگر کسی این کار را بکند، او را دستگیر می‌کنند و به زندان می‌اندازند و کلید زندان را نیز به آن طرف پرتاب می‌کنند! به استادیوم باید بروید تا تیم خودتان را تشویق کنید. کودکان نیز در چنین محیطی آسیب می‌بینند.

بیشتر بخوانید:

تشبیه بازیکنان اینتر به «جوجه اردک» برای کونته دردسرساز شد

تگ ها


آنتونیو کونته فوتبال