کونته: ژکو نمی آید؛ ژیرو شاید!

آنتونیو کونته در نشست خبری امروز خود با پرسش های بسیاری از جانب خبرنگاران در مورد نقل و انتقالات روبرو شد ......

آنتونیو کونته در نشست خبری امروز خود با پرسش های بسیاری از جانب خبرنگاران در مورد نقل و انتقالات روبرو شد.

چلسی در این روزها به کانون شایعه در بازار نقل و انتقالات تبدیل شده است و روزی نیست که خبری مربوط به جدایی بازیکنی یا انتقال ستاره ای به این تیم شنیده نشود.

آنتونیو کونته در نشست خبری بازی با بورنموث در مورد شایعه انتقال ژکو گفت:« او بازیکن رم است و معتقدم که در همین تیم، فصل را به اتمام می رساند.»

جذب مهاجم جدید:« واقعیت این است که با همین مجموعه به بازی بعدی فکر می کنم و  از داشتن چنین بازیکنانی به خود می بالم. ژیرو؟ شاید؛ من نظرم در مورد او را به مسئولان باشگاه گفته ام و باشگاه بهترین تصمیم را خواهد گرفت. نظراتم در مورد کیفیت و نقش بازیکنان مدنظرم را انتقال داده ام.»

جدایی باتشوایی:« او فردا برابر بورنموث برای ما بازی خواهد کرد و در دسترس است. موراتا و ویلیان مصدومند و این نمی تواند بهترین شرایط ما پیش از یک مسابقه باشد ولی در هر صورت خودمان را مهیای بازی فردا کرده ایم

تنها یک روز تا پایان نقل و انتقالات باقیمانده و به خاطر شایعات موجود، شرایط برای باشگاه و باتشوایی چندان مساعد نیست. هر سه روز بازی داریم و او برابر نیوکاسل هم در میدان بود که این نشان می دهد، بدون توجه به شایعات، تمرکز من روی بازی های پیش رو است.»

تگ ها


اخبار روز چلسی لیگ برتر فوتبال