کونته: کسی از آینده خبر ندارد

چلسی فردا عصر از ساعت 18:30 به وقت ایران، در استمفوردبریج به مصاف لسترسیتی خواهد رفت ......

چلسی فردا عصر از ساعت 18:30 به وقت ایران، در استمفوردبریج به مصاف لسترسیتی خواهد رفت. این دیدار، تقابل قهرمان دو دوره اخیر لیگ برتر است. آنتونیو کونته در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی شرکت کرد و به گفتگو با خبرنگاران پرداخت.
به نقل از وبسایت رسمی چلسی، کونته در مورد دیدار تیمش با لسترسیتی گفت:
فکر می کنم لسترسیتی تیم خوب است. آنها در فرم خوبی به سر می برند و قطعا دیدار دشواری پیش روی ماست. شاید در شرایط فعلی، لسترسیتی سخت ترین تیمی است که امکان داشت با آنها بازی داشته باشیم.
از راه و روشی که تیم دنبال می کند؛ راضی هستم. بازیکنان کاملا از من پیروی می کنند. باشگاه کاملا به من اعتماد دارد و مطمئنم تیمی قدرتمند خواهیم ساخت. در چنین باشگاه هایی، قرار گرفتن مربی در چنین شرایطی، کاملا طبیعی است. این بخشی از تاریخ چلسی است. برخی چیزها عجیب است؛ پس از متحمل شدن اولین شکست مقابل برنلی، فشار زیادی روی من ایجاد شد تا اخراج شوم و مربی بعدی بیاید!
راس بارکلی؟ او به سختی در حال تمرین کردن است؛ به نظرم در بازی آینده مقابل نوریچ در دسترس خواهد بود. امیدوارم آماده شود چون در شرایط 100% آمادگی نیست. او می تواند برای ادامه فصل، کمک زیادی به ما بکند.
انتقال بابا به شالکه؟ عبدالرحمان بابا در حال ریکاوری از مصدومیت است. به غیر از یک یا دو مرتبه، هنوز او را در تمرین ندیده ام. وی هنوز نمی تواند به صورت کامل در تمرینات در کنار ما باشد. به نظرم شالکه، گزینه ای جذاب برای هر بازیکنی است؛ می تواند آنجا در کنار آنها برای آماده شدن و ریکاوری، تلاش کند.
الکسیس سانچز؟ فقط می توانم او را تحسین کنم؛ به او احترام می گذارم؛ وی به خوبی می داند وقتی در یوونتوس بودم، برای انتقالش از اودینزه تلاش زیادی کردم اما ترجیح داد راهی بارسلونا شود.
تیم بعدی اش کجاست؟ از کجا باید بدانم؟ از خودش باید پرسید. تصمیم با اوست. تنها چیزی که می دانم این است که آرسنال می خواهد در تابستان در موردش تصمیم گیری کند. فصل آینده قطعا در تیم بزرگی بازی خواهد کرد.
آینده ام؟ چیزی مشخص نیست؛ هر اتفاقی ممکن است؛ یک سال دیگر از قراردادم باقی مانده اما همان طور که می دانید هر اتفاقی در فوتبال ممکن است، پیش بیاید. دقیقا در لحظه ای که فکر می کنید در جایی می مانید؛ امکان دارد شخص دیگری از راه برسد و جایگزین شما شود.

تگ ها


اخبار روز چلسی لیگ برتر فوتبال