کوپا دل ری اسپانیا ; جدال بین بارسا -آلاوز

به گزارش مدال به نقل از طرفداری- دیدار پایانی جام حذفی فوتبال اسپانیا موسوم به کوپا دل ری 2016/2017 را تیم های بارسلونا و دپورتیوو آلاوز برگزار می کنند ......

به گزارش مدال به نقل از طرفداری- دیدار پایانی جام حذفی فوتبال اسپانیا موسوم به کوپا دل ری 2016/2017 را تیم های بارسلونا و دپورتیوو آلاوز برگزار می کنند.

تشریح وضعیت دو تیم

بارسلونا؛ پس از حذف از لیگ قهرمانان و ناکامی در فتح لالیگا، تمام هم و غم بارسایی ها این است که با کسب جام حذفی از رقم خوردن فصلی بدون جام جلوگیری کنند. اکثر بازیکنان این تیم، طعم تلخ فصل بدون جام را پیش تر تحت هدایت تاتا مارتینو چشیده اند و نمی خواهند در آخرین دیدار مربیگری لوئیز انریکه بار دیگر به این کابوس برسند. آن ها البته با حریف آسانی بازی ندارند. یکی از علل نایب قهرمانی بارسلونا در لالیگای فصلی که به اتمام رسید، تک شکست خانگی برابر همین آلاوز بود. بی شک آبی و اناری ها با انگیزه های زیادی مقابل این حریف ایستادگی می کنند، آن هم در شرایطی که لوییس سوارز و سرجی روبرتو را به دلیل محرومیت و رافینیا را به سبب مصدومیت ندارند. رسیدن الیکس ویدال و جرمی متئو به بازی پیش رو نیز در حال حاضر نامشخص است.


دپورتیوو آلاوز؛ مردان مائوریتزیو پیگرینو می خواهند شگفتی ها را تکمیل کنند. پس از صعود به لالیگا، آلاوز توانست این فصل لالیگا را با رتبه دور از انتظار نهمی، بالاتر از سلتاویگو، مالاگا و والنسیا به اتمام برساند و رویاپردازی های زیادی برای پایانی موفق بر این فصل خود با قهرمانی جام حذفی دارد. فرم این تیم در چند هفته اخیر مثل بارسلونا خوب بوده، به نوعی که طی 7 مسابقه گذشته شکستی را متحمل نشده اند و این ثابت می کند آلاوز تیمی یکپارچه و سازمان دهی شده است. ویکتور لاگوردیا تنها غایب آلاوز برای مسابقه فینال است.

فکت های بازی

بارسلونا در 25 بازی از 26 بازی اخیر خود در کوپا دل ری شکست ناپذیر بوده است.

بارسلونا در 6 بازی از 7 بازی اخیر خود برابر آلاوز در تمامی رقابت ها صاحب پیروزی شده است.

بارسلونا در 6 بازی از 7 بازی اخیر خود برابر آلاوز در تمامی رقابت ها دست کم 2 گل را وارد دروازه این تیم کرده است.

در 5 دیدار گذشته بارسلونا و آلاوز به طور متوسط بیش از 2.5 گل به ثمر رسیده است.

در صورت قهرمانی در جام پیش رو، بارسلونا برای بیست و نهمین بار و آلاوز برای نخستین بار در تاریخ به این عنوان می رسند.

آلاوز در 6 بازی از 8 بازی اخیر خود در کوپا دل ری موفق به ثبت کلین شیت شده است.

آلاوز در 5 بازی اخیر خود در کوپا دل ری به طور متوسط کمتر از 2.5 گل به ثمر رسانده است.

آلاوز در 8 بازی اخیر خود در کوپا دل ری شکست نخورده است

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال