کوچک‌زاده: به نگه داشتن نساجی اطمینان داریم

سرپرست تیم فوتبال نساجی معتقد است که با آمدن ساکت الهامی، تیم از نظر فنی و روحی عملکرد خوبی داشته است....

به گزارش "ورزش سه"، تیم نساجی بعد از شکست مقابل ملوان در جام حذفی، در حال آماده شدن برای تقابل هفته بیست و دوم مقابل مس رفسنجان است. گفت و گوی خبرنگار ما با فرهاد کوچک‌زاده، سرپرست تیم فوتبال نساجی در خصوص شرایط این تیم را بخوانید:

تلاش مان نگه داشتن نساجی است

می دانم که هواداران تیم نساجی نگران هستند اما مطمئن باشند که هم کادر فنی، هم کادر مدیریتی و هم بازیکنان تلاش شان این است که تیم در لیگ برتر بماند و این کار را انجام خواهیم داد.

شکست مقابل ملوان اتفاق خوبی نبود

شکست مقابل ملوان و حذف از جام حذفی، اتفاق خوبی برای نساجی نبود. جام حذفی جام شگفتی هاست و تیم هایی که در رده های پایین تر هستند انگیزه بالایی برای بازی با تیم های لیگ برتری دارند. بازی هم تحت تاثیر انگیزه مضاعف تیم ملوان قرار گرفت. اصلا روز بچه های ما نبود. متاسفانه اتفاقی که نباید می افتاد، افتاد. ما انگیزه بالایی برای صعود به مراحل بعد داشتیم. فوتبال است و دیگر این اتفاق افتاده است. باید تمرکزمان را روی بازی های لیگ برتر بگذاریم.

هفته به هفته جلو می رویم

هفته به هفته جلو می رویم و این هفته با تیم خوب مس رفسنجان بازی داریم. تیم ما هم تیم خوبی است و فوتبال بازی می کند. متاسفانه بعضی از مواقع اما اشتباهات داوری و بدشانسی ها گریبان گیرمان شده است. ولی ما نباید بهانه داشته باشیم و بایستی با تیم های حریفان مقابله کنیم.

نساجی سرمایه فوتبال شمال کشور است

صد در صد تلاش ما این است که نساجی در لیگ برتر بماند. این تیم سرمایه فوتبال شمال کشور است و با این هوادارانی که دارد حیف است که در لیگ برتر نباشد.

امکانات مان حرفه ای است

رفتن آقای فکری اتفاق خوبی نبود که برای باشگاه افتاد. تیم ما خصوصی است و در این وضعیت اقتصادی محدودیت های اقتصادی زیادی وجود دارد. مالک از جیب خود خرج می کند. در این وضعیت کمتر کسی می آید و از جیب برای تیم خصوصی هزینه می کند. امکاناتی هم که در اختیار تیم ماست، امکانات حرفه ای است؛ زمین خوب، هتل خوب و امکاناتی پشتیبانی مان به خوبی انجام می شود. آقای حدادیان بهترین امکانات را در اختیار تیم گذاشته است.

اتفاقات خوبی با آمدن الهامی رقم خورده است

آقای فاضلی و جلالی که استاد بنده هستند زحمات زیادی کشیدند؛ آمدن آقای ساکت الهامی از نظر روند روحی و فنی اتفاقات خوبی به دنبال داشته است. باید به این اتفاقات خوب فوتبالی تداوم داشته باشد.

تماشاگر نباید  به استادیوم بیاید

وی در خصوص اعتراض بعضی از تیم ها و بازیکنان شان به حضور تماشاگران نساجی در ورزشگاه در شرایط کرونا گفت: در بعضی جاها متاسفانه این عملکرد هست. در بعضی از شهرستان ها معمولا این اتفاقات می افتد که باید جلوگیری شود. تماشاگر نباید به هیچ وجه در این شرایط به استادیوم بیاید چرا که بحث سلامتی مردم و کل جامعه ورزش در میان است. امیدوارم که در این زمینه سخت گیری ها بیشتر شود.

تگ ها


فوتبال ایران نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال