کوچک‌زاده: جلالی استعفا نداده است

سرپرست نساجی استعفای جلالی از سرمربیگری این تیم را تکذیب می‌کند....

فرهاد کوچک‌زاده در خصوص شایعاتی که پیرامون استعفای مجید جلالی بعد از بازی شب گذشته مطرح شده است، گفت: چند نفر با من تماس گرفتند و این موضوع را جویا شدند ولی من از شب گذشته در چند نوبت با آقای جلالی صحبت کردم و هیچ حرفی از استعفا مطرح نشد. بعد از مطرح شدن این شایعات با موبایل او تماس گرفتم ولی تلفن همراه او خاموش بود. اگر استعفایی بود قطعا باید به ما گفته می‌شد. ضمن آنکه امروز تمامی دستیاران آقای جلالی در تمرین حضور داشتند و معمولا پیش می‌آید که مربیان در تمرینات ریکاوری شرکت نمی‌کنند و غیبت جلالی در تمرین امروز نمی‌تواند نشاندهنده استعفای وی باشد. همانطور که تاکید کردم تا این لحظه هیچ استعفایی به دست ما نرسیده و این اخبار شایعه است.

سرپرست تیم فوتبال نساجی مازندران در خصوص دلایل غیبت جلالی در تمرین امروز و اینکه چرا مربیان در تمرینات ریکاوری شرکت نمی‌کنند، گفت: آقای جلالی از عملکرد بازیکنان و بی‌انگیزگی آنها ناراحت است و در صحبت‌هایی که از شب گذشته با هم داشتیم این موضوع مشخص بود.دلیل ناراحتی آقای جلالی همین موضوع است که چرا بازیکنان به خصوص در نیمه دوم شرایط خوبی نداشتند و اینکه چرا بحث استعفا مطرح شده خود ما تعجب کرده و تا این لحظه چیزی به دست ما نرسیده است.

کوچک زاده در پایان گفت: مالک باشگاه در خارج از کشور حضور دارد و ان‌شاالله با بازگشت او به ایران این حرف و حدیث‌ها و شایعات به پایان می‌رسد.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال