کوکه: باید ۱۰۰ درصد میلان را در سن‌سیرو ببریم

کوکه بازی فردا برابر میلان را حیاتی دانست و از اهمیت پیروزی در سن سیرو حرف زد. او به حمایت از آنتوان گریزمان هم پرداخت....

به گزارش "ورزش سه"، اتلتیکو مادرید فردا در سن سیرو میهمان میلان خواهد بود. این دومین بازی روخی بلانکوس است و در بازی نخست برابر پورتو به تساوی بدون گل رضایت دادند. میلان هم در بازی اول خود به لیورپول باخته بود. اتلتیکو در شرایطی به این بازی رسیده است که دو روز پیش در لالیگا به آلاوس با نتیحه ۱-۰ باخت.

کوکه کاپیتان اتلتیکو در نشست خبری این بازی گفت:« شرایط خوبی دارم و پس از یک هفته دوری از میدان، حالا سرحال و تازه نفس هستم. بازی برابر میلان خیلی مهم است و باید از این بازی بیرون خانه پیروزی کسب کنیم. پس از شکست برابر آلاوس، باید از لحاظ روحی ریکاوری کنیم و شادی را به هواداران که ناراحت هستند، برگردانیم.

خیلی ساده است. باید به گل برسیم و اجازه ندهیم میلانی ها گلزنی کنند. باید در فاز دفاعی و حمله قدرتمندانه کار کنیم و روی همین مساله نیز کار کرده ایم. در اتلتیکو به هر بازی مثل یک فینال نگاه می کنیم. بازی با میلان بسیار کلیدی است و ۱۰۰ درصد باید پیروز شویم.»

کوکه در مورد عملکرد ضعیف گریزمان در بازگشت به اتلتیکو گفت:« شرایط آنتوان نگران‌کننده نیست. او که تنها بازی نمی کند و همه باید در بالاترین سطح باشیم. گریزمان اطمینان همه ما را با خود دارد و به زودی گلزنی‌هایش شروع خواهد شد. باید همگی متحد باشیم و مطمئنا خود آنتوان هم پیروزی تیم را ترجیح می دهد.»

تگ ها


آنتون گریزمان آث میلان اتلتیکو مادرید کوکه