کوکه : پرسش و پاسخ درباره پیکه دیگر خسته کننده شده است

کوکه، هافبک اسپانیایی و ملی پوش اتلتیکو مادرید در مصاحبه با خبرنگاران اعتراف کرد که صحبت درباره حواشی به وجود آمده پیرامون جرارد پیکه در تیم ملی اسپانیا خسته کننده شده است ......

کوکه، هافبک اسپانیایی و ملی پوش اتلتیکو مادرید در مصاحبه با خبرنگاران اعتراف کرد که صحبت درباره حواشی به وجود آمده پیرامون جرارد پیکه در تیم ملی اسپانیا خسته کننده شده است.

اسپانیا خودش را برای برگزاری دو بازی آخر دور انتخابی جام جهانی روسیه آماده می کند. لاروخا در اولین گام، روز جمعه در ورزشگاه ریکو پرز آلکانته میزبان آلبانی خواهد بود. اسپانیا در صورت پیروزی در این بازی، صعودش به جام جهانی 2018 را قطعی می کند. کوکه به همراه تیاگو امروز به میان خبرنگاران آمدند تا پاسخگوی سوالات آنها باشند. مطابق انتظار، همه سوالات درباره جنجال های پیکه و تاثیرش بر تیم ملی پرسیدند.

به گزارش mundodeportivo، اصرار خبرنگاران بر این مسئله، تیاگو را از سالن کنفرانس فراری داد و کوکه هم در همان اولین سوال درباره پیکه گفت:

پرسش و پاسخ درباره پیکه دیگر به موضوعی خسته کننده تبدیل شده است. شما همیشه درباره این مسئله سوال می کنید. همه اخبار درباره پیکه است. اما ما بازیکنان حرفه ای هستیم و می خواهیم تنها روی فوتبال و بازی مقابل آلبانی تمرکز کنیم. بازی جمعه، اهمیت بسیار زیادی دارد و هدف مان این است که با پیروزی در آن، بارمان را برای حضور در جام جهانی ببندیم. 

تگ ها


اخبار روز اسپانیا فوتبال