کویت و عمان میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا را تکذیب کردند

کشورهای کویت و عمان میزبانی درخواست برای میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا را تکذیب کردند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، برنامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در حالی اعلام شده است که هنوز مشخص نیست کدام کشور در غرب قاره آسیا، میزبان این رقابت ها به صورت متمرکز است. 

پیش از این از کشورهایی چون عمان، کویت، بحرین، قطر و امارات به عنوان درخواست کنندگان برگزاری این مسابقات یاد شده بود. با این حال مسئولان فدراسیون فوتبال کویت و عمان این موضوع را تکذیب کردند. 

به گزارش روزنامه «الشرق الاوسط» عربستان، «شیخ سالم الوهیبی» رئیس فدراسیون فوتبال عمان گفت: هیچ درخواستی برای میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا نداشته ایم و AFC هم چنین درخواستی از ما نداشته ست. هیچ گونه تاییدی مبنی بر تصویب چنین درخواستی وجود ندارد.

«احمد عقله» نایب رئیس فدراسیون فوتبال کویت هم در این ارتباط گفت: از آنجا که هیچ تیم کویتی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان حضور ندارد، درخواستی برای میزبانی این مسابقات به عنوان یک کشور بی طرف دریافت نکرده ایم. تا زمانی هم که گزارش های مثبتی از مراجع مربوطه درباره کرونا دریافت نشود، تایید چنین درخواستی دشوار است.

وی افزود: کویت از جمله اولین کشورهایی بود که بعد از شیوع کرونا، به خاطر سلامتی شهروندانش فعالیت های ورزشی را تعلیق کرد و بنابراین پذیرش این نوع میزبانی دشوار است.

بیشتر بخوانید:
دخیا: اشمایکل، ببخش که رکوردت را شکستم!
چیلاورت: مسی بهترین بازیکن تاریخ و از مارادونا بهتر است
بلندپروازی خریدار مارسی: رونالدو و زیدان را می‌خرم! 

تگ ها


لیگ قهرمانان فوتبال آسیا کویت عمان کنفدراسیون فوتبال آسیا فوتبال جهان میزبانی AFC Champions League فوتبال