کوین دی بروین و اعتراف به دلیل ناکامی سیتی

کوین دی بروین، ستاره بلژیکی منچسترسیتی در مورد دلایل عدم نتیجه گیری این تیم در فصل جاری صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه کوین دی بروین فصل فوق العاده را از نظر فردی سپری کرد، اما منچسترسیتی دستاورد خاصی در سال جاری نداشت و در لیگ برتر و قهرمانان ناکام ظاهر شد. کوین دی بروین معتقد است اشتباهات متوالی و عدم بهره گیری از ضعف حریفان دلیل اصلی عدم موفقیت آنها بوده اسیت.

کوین دی بروین گفت: "چند سال پیش لیورپول از ما تعداد امتیازات زیادی عقب بود و در ادامه نزدیکتر شد. این روند می تواند خیلی سریع تغییر کند و فکر نمی کنم شما هرگز بتوانید نتیجه فصل بعد را بر اساس اختلاف امتیاز فصل جاری پیش بینی کنید. در بسیاری از اوقات این فصل ما به اندازه کافی خوب بازی کردیم، اما از اشتباهات حریف بهره نبردیم و خودمان نیز مرتکب اشتباهات بیش از حدی شدیم و اینگونه رقبا به گل رسیده و از ما امتیاز گرفتند.

همین موضوع سرنوشت را رقم می زند. فکر نمی کنم چیزهای زیادی نسبت به سالهای قبل تغییر کرده باشد، اما اگر بیش از حد اشتباه کنید امتیازات زیادی را از دست می دهید.

انتقال ناتان آکه به سیتی؟ او بازیکن محوری بورنموث بود و همیشه بازی می کرد و برای خودش شهرت بالایی دست و پا کرد، من فکر می کنم ناتان آکه واقعا می تواند در سیتی خوب عمب کند.

من با او ارتباط برقرار کرده ام و ناتان آکه دنبال خانه است، من می توانم کمی به او کمک کنم و فکر می کنم چون می توانیم به یک زبان صحبت کنیم، برقراری ارتباط بین ما راحت تر خواهد بود."

تگ ها


کوین دی بروین منچستر سیتی