کپا آریسابالاگا: هیاهوی بسیار برای هیچ

اشتباه فاحش و عجیب کپا آریسابالاگا دروازه بان چلسی روی گل دوم لیورپول که توسط سادیو مانه به ثمر رسید با واکنش‌های زیادی مواجه بوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، چلسی که امسال تابستان با هزینه های قابل توجه در بازار نقل و انتقالات توجه زیادی به خود جلب کرده بود و همین باعث شده بود نگاه های زیادی معطوف به این تیم باشد در دومین بازی خود در فصل جدید لیگ برتر مقابل قهرمان فصل گذشته قرار گرفت اما با درخشش سادیو مانه و دریافت دو گل از مهاجم لیورپول با نتیجه ۲-۰ شکست خورد.

اما یکی از مهمترین و واکنش برانگیزترین اتفاقات این بازی اشتباه عجیب و فاحش دروازه بان جنجالی چلسی، کپا آریسابالاگا، روی گل دوم دریافتی این تیم بود. اشتباهی که واکنش‌های زیادی به دنبال داشته و او را هدف تمسخرها و انتقادهای تند در شبکه‌های اجتماعی قرار داده.

طرح از سبحان ضرغامی

در دقیقه ۵۴ مسابقه درحالیکه چلسی با گلی که در دقیقه ۵۰ دریافت کرده بود ۱-۰ از لیورپول عقب بود و یک یار کمتر هم داشت چرا که آندریاس کریستینسن بازیکن آبی های لندن در دقیقه ۴۵+۱ با کارت زرد مواجه شده و اخراج شده بود، کپا که توپ را با پا دریافت کرده بود با بدترین تصمیم و بدترین پاس ممکن توپ را درست در مقابل سادیو مانه انداخت. سادیو مانه‌ای که با تعقیب کردن توپ آن را به راحتی تصاحب کرد و دومین گل خود را به ثمر رساند.

درحالیکه انتظار می رود چلسی در همین هفته ادوارد مندی دروازه بان تیم فرانسوی رن را به خدمت بگیرد و این می تواند مشکل دروازه بانی این تیم را تا حد زیادی حل کند اما اشتباه فاحش کپا در بازی دیشب کافی بود تا او هدف تندترین انتقادها و حتی تمسخرها قرار بگیرد.

یک کاربر در توییتر: یک نفر می گفت ساری رو باید برگردوند و به خاطر خرید کپا به اتهام جنایات جنگی محاکمه کرد

گل در توییتر: دفاع لمپارد از سنگربان پراشتباه چلسی. "وظیفه من به عنوان مربی دادن اعتماد به نفس به کپا است". "اشتباه واضحی بود و ..."

یک کاربر در تویتر: کپا تا اینجا ۱۳۵ سیو برای چلسی انجام داده. چلسی برای کپا ۷۲ میلیون هزینه کرده. یعنی ۵۲۵هزار و ۹۲۵ پوند برای هر سیو

واکنش روزنامه استار: کپای بی کیفیت

آلن شیرر: متاسفانه چلسی با این دروازه بان نمی تونه قهرمان لیگ بشه. 

جیمی کاراگر: کپا حالا در چلسی روزهایی کابوس وار را پشت سر می گذارد و من برایش متاسف هستم.

یک کاربر در توییتر: واقعا دلم برای کپا می سوزه. دنیای فوتبال به گلرها خیلی بی رحمه (این اتفاق برای کاریوس هم افتاده بود). مهاجم ها ممکنه در یک بازی ده فرصت از دست بدن ولی دروازه بانها کافیه یک اشتباه بکنن تا کارشون ساخته بشه.

یک کاربر : از بازی  چلسی جلوی لیورپول راضی ام چون کپا یکبار دیگه نشان داد که اگر مفت هم بدهند بره باز هم سود خالص است و هرچه زودتر باید جایگزین بشه. هر اقدامی که به رفتن این پسر منجر بشه از نظر من خیر مطلق است

یک کاربر: اینکه فکر میکنم کپا آریزابالاگا چقدر در سال حقوق میگیره قلبمو واقعا به درد میاره

دفاع لمپارد از کپا: من از کپا راضی هستم و او اینجا هست و دروازه بان ما است

بیشتر ببینید:

خلاصه بازی چلسی 0 - لیورپول 2

بازی خاطره انگیز لیورپول - چلسی

 

 

تگ ها


کپا آریسابالاگا فوتبال جهان چلسی لیگ برتر فوتبال