کپا می خواهد دخه آ را به چالش بکشد

کپا آریزابالاگا دروازه بان جدید چلسی که این فصل به جای کورتوا به این تیم پیوسته میخواهد جایگاه دخه ا در تیم ملی را به خطر بیاندازد ......

کپا آریزابالاگا دروازه بان جدید چلسی که  این فصل به جای کورتوا به این تیم پیوسته میخواهد جایگاه دخه ا در تیم ملی را به خطر بیاندازد.

این دروازه بان 23 ساله که نوامبر گذشته تنها بازی ملی خود مقابل کاستاریکا را انجام داد، هم اکنون به خاطر دعوت شدن به تیم ملی توسط لوییز انریکه انگیزه های زیادی دارد تا جای دخه آیی که در جام جهانی عملکرد خوبی نداشت را بگیرد. طبق نظرسنجی مارکا، حدود 50 درصد از هواداران اسپانیا ترجیح می دهند تا او در اولین دیدار پس از جام جهانی درون دروازه قرار گیرد.

کپا می گوید: قرار داشتن در ترکیب تیم ملی بسیار لذت بخش است. دو بازی سخت در پیش داریم. من تمام تلاشم را می کنم. البته همه دوست دارند در ترکیب اصلی باشند اما سرمربی تصمیم نهایی را خواهد گرفت. دخه آ دروازه بان بزرگی است و مهم نیست مردم راجع به عملکرد او در جام جهانی چه نظری می دهند.

کپا که در حال حاضر گرانترین دروازه بان تاریخ است اعلام کرده که مبلغ قراردادش روی عملکرد او تاثیر نخواهد داشت. او می گوید: قیمت بالای من به دلیل شرایط موجود در بازار نقل و انتقالاتی است و هرروز مبالغ قرارداد افزایش پیدا می کنند.

او درپایان با اعلام رضایت از پیوستن به چلسی گفت: احساس خوبی دارم. چلسی تیم بزرگی است که قهرمان لیگ برتر، لیگ قهرمانان و لیگ اروپا شده است و از حضور در لندن راضی ام.

تگ ها


کوپا آریسابالاگا چلسی لیگ برتر فوتبال