کپی برداری استراماچونی از روی دست کالدرون!

مرتضی تبریزی در بازی با ذوب آهن به قدری از شرایط ناراضی بود و تحت تاثیر شعار های هواداران قرار گرفته بود که به کلمن کنار زمین لگد زد و به سوژه رسانه ها تبدیل شد!...

مرتضی تبریزی در بازی با ذوب آهن به قدری از شرایط ناراضی بود و تحت تاثیر شعار های هواداران قرار گرفته بود که به کلمن کنار زمین لگد زد و به سوژه رسانه ها تبدیل شد!

به گزارش خبرنگار مدال، مرتضی تبریزی بعد از گذشت یک فصل و 5 هفته که از ورودش به استقلال می گذرد، هنوز نتوانسته است که تبدیل شود به همان تبریزی آماده و سرحال در ذوب آهن. همین موضوع اعتراض هواداران استقلال را بلند کرده و تا جایی پیش برده است که حالا برای مهاجم تیم شان فریاد حیاکن رها کن سر می دهند.
کارشناسان فوتبال معتقدند که یکی از مسائل تاثیرگذار برای مهاجمان در راستای رسیدن به دروازه حریف و گلزنی، بحث روحی و روانی است که تبریزی این روزها از آن فاصله زیادی دارد.
دقیقا این اتفاق برای علیپور پرسپولیس نیز رقم خورده و مهاجم سرخ ها هم در حال حاضر با روزهای اوجش فاصله زیادی دارد.
کالدرون برای برگرداندن روحیه در اقدامی عجیب علیپور را مامور زدن پنالتی می کند و آن پنالتی برای پرسپولیس از دست می رود. با این حال استراماچونی هم در بازی با گل ریحان با کپی برداری از سرمربی تیم رقیب، همان اشتباه را تکرار می کند تا تبریزی با از دست دادن پنالتی بار دیگر مورد انتقاد قرار بگیرد.
فلسفه ایستادن تبریزی پشت پنالتی در بازی شب گذشته استقلال چه بود؟! مگر نه این که زدن ضربه پنالتی به تمرکز و روحیه نیاز دارد؟! آیا مرتضی تبریزی در حال حاضر شرایط روحی مناسبی دارد یا استرا با تصور این که گل کردن پنالتی در مقابل دروازه بان یک تیم دسته اولی کار چندان سختی برای تبریزی نخواهد بود و پای این بازیکن را به گل زنی باز خواهد کرد، تبریزی را به عنوان پنالتی زن پشت توپ فرستاد؟!
دلیلش هرچه که باشد مهاجم استقلال را باز هم تخت تاثیر قرارداد و از نظر روانی با چالش های بیشتری مواجه کرد.
همان اتفاقی که برای علیپور پرسپولیس در پی از دست دادن پنالتی افتاد...

 

بیشتر بخوانید:

یک نکته مثبت در دیدار استقلال-گل ریحان از نگاه پیشکسوت فوتبال

تگ ها


باشگاه استقلال مهاجم استقلال سرمربی استقلال سرمربی پرسپولیس استراماچونی کالدرون مرتضی تبریزی علی علیپور ضربه پنالتی فوتبال