کیانوش رحمتی: پیکان در نیمه نخست بهتر از ما بود

کیانوش رحمتی، مربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: در نیمه نخست تیم پیکان در دقایقی بهتر از ما بود، اما در نیمه دوم توانستیم بازی را به دست بگیریم ......

کیانوش رحمتی،‌ مربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: در نیمه نخست تیم پیکان در دقایقی بهتر از ما بود، اما در نیمه دوم توانستیم بازی را به دست بگیریم.

به گزارش مدال کیانوش رحمتی ،‌ درباره پیروزی یک بر صفر تیم نساجی مازندران مقابل پیکان اظهار داشت: در نیمه اول طبق برنامه‌ای که داشتیم، کمی عقب‌ بازی کردیم و حتی پیکان در دقایقی از ما بهتر بود، اما در نیمه دوم بچه‌ها با تمام وجود خواسته‌های کادر فنی را در زمین اجرا کردند و توانستیم نمایش خوبی از خودمان نشان دهیم.

وی در ادامه افزود: در نیمه دوم سعی ما این بود که کمی بالاتر بازی کنیم و روی دفاع حریف فشار بیاوریم. فکر می‌کنم این اتفاق هم افتاد و توانستیم بیشتر در نیمه زمین حریف بازی را اداره کنیم. موقعیت‌های خوبی هم به دست آوردیم و خدا را شکر به گل هم رسیدیم. در کُل به نظرم در نیمه دوم تیم برتر زمین بودیم.

«آیا جلساتی با مدیران باشگاه برای تقویت تیم در نیم‌فصل داشته‌اید؟»، مربی تیم نساجی در واکنش به این پرسش گفت: از دو هفته پیش جواد نکونام جلسات خوبی با مالکان و مدیران باشگاه برگزار کرده است. یکی از مهمترین مسائل مطرح شده در این جلسات هم این بود که بتوانیم در نیم‌فصل دوم بازیکنان خوبی جذب کنیم. در نیم‌فصل اول همه دیدند تیم ما فوتبال خوبی بازی می‌کرد و هفته به هفته هم بهتر شدیم. الان هم با جذب چند بازیکن به تیم بسیار قدرتمندی در نیم‌فصل دوم تبدیل خواهیم شد.

کیانوش رحمتی در ادامه تصریح کرد: من از دو هفته پیش هم گفتم،‌ تیم‌مان قطعاً در پایان فصل تک رقمی خواهد شد. خدا را شکر الان هم وضعیت خوبی در جدول داریم، اما به طور حتم در نیم‌فصل دوم برنامه ما تک رقمی شدن تیم نساجی در جدول رده‌بندی لیگ برتر است.

وی در پایان با اشاره به حضور هواداران نساجی در دیدار با پیکان گفت: یک تشکر ویژه از هواداران دارم که بازهم ما را در تهران تنها نگذاشتند. امیدوارم در نیم‌فصل دوم با نتایج خوب دل آنها را شاد کنیم.