کیانوش رستمی از تیم ملی وزنه‌برداری کنار گذاشته شد

سرمربی تیم ملی وزنه برداری اسامی ملی پوشان دعوت شده به اردوی آماده سازی برای شرکت در مسابقات جهانی ترکمنستان را اعلام کرد ......

سرمربی تیم ملی وزنه برداری اسامی ملی پوشان دعوت شده به اردوی آماده سازی برای شرکت در مسابقات جهانی ترکمنستان را اعلام کرد.

به گزارش مدال و به نقل از سایت فدراسیون وزنه برداری، بعدازظهر امروز چهارشنبه 14 شهریورماه جلسه شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری در خصوص بررسی عملکرد ملی پوشان بزرگسال در بازی های آسیایی، ارزیابی برگزاری اردوهای تمرینی تیم های ملی تیم ملی نوجوانان و بزرگسالان برای حضور در مسابقات پیش رو امسال در محل جلسات فدراسیون برگزار شد.

در این جلسه علی امینی فرد و محمدحسین برخواه سرمربیان تیم های ملی نوجوانان و بزرگسالان درباره برگزاری اردوهای این دو رده سنی و فهرست نفرات دعوت شده به اردوهای آماده سازی را برای حضور در مسابقات پیش رو اعلام کردند.

در رده سنی بزرگسالان، هفتمین مرحله اردوی سال جاری تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان از شنبه ( 17شهریورماه) برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان 2018 ترکمنستان آغاز می شود. محمد حسین برخواه سرمربی تیم ملی، 14 وزنه بردار را به این مرحله اردو دعوت کرده است. این اردو 3 هفته ای خواهد بود و 5 مهرماه به پایان می رسد.

اسامی نفرات دعوت شده به هفتمین مرحله اردوی تیم ملی بزرگسالان به شرح زیر است:

 1- حسین سلطانی 2- میر مصطفی جوادی 3- علی مکوندی 4-عارف خاکی 5-محمد زارعی 6- سهراب مرادی 7-رضا بیرالوند 8- رحمان اورامه 9-امیر حقوقی 10-علی هاشمی 11-علیرضا سلیمانی 12-محمدرضا براری 13- علی داودی 14-سعید علی حسینی

همان طور که پیش از این و در جریان بازی‌های آسیایی 2018 اعلام شد کیانوش رستمی در این مسابقات حضور نخواهد داشت.

تگ ها


اخبار روز فوتبال