Banner

کیانی: امسال آماده کسب 3 جام هستیم

کاپیتان تیم فوتبال سپاهان اعلام کرد که این تیم با آمادگی که دارد می‌تواند در فصل آینده مدعی کسب سه جام باشد....

به گزارش مدال، کاپیتان تیم فوتبال سپاهان می‌گوید: وضعیت تیم خوب است و تمرینات خوبی را انجام دادیم، امسال خود را برای سه جنگ آماده کرده‌ایم و امیدوارم بتوانیم از 3 جام سربلند خارج شویم.

مهدی کیانی در خصوص تعویق در آغاز لیگ‌برتر، اظهار کرد: تمرینات خود را بر اساس زمان برنامه‌ریزی آغاز و دو اردو نیز در جهت آمادگی بهتر برگزار کردیم.

وی ادامه داد: متاسفانه تعویقی که در آغاز لیگ برتر رخ داده است، بعداً به ضرر ما و کل تیم‌ها خواهد بود. نمی‌دانم چرا مسئولان اکنون به یادشان افتاده است که ورزشگاه‌ها باید تجهیز شود.

کیانی تصریح کرد: به نظر آن‌ها احترام می‌گذارم، اما تیم‌ها بدنسازی کرده‌اند و آماده مسابقات هستند. هرچه این تعویق بیشتر شود به لیگ و باشگاه‌ها آسیب خواهد رساند.

کاپیتان تیم سپاهان در خصوص آخرین وضعیت تیم خود، خاطرنشان کرد: وضعیت تیم خوب است و تمرینات خوبی را انجام دادیم، امسال خود را برای سه جنگ آماده کرده‌ایم. امیدوارم بتوانیم از 3 جام سربلند خارج شویم.

وی در خصوص روز خبرنگار و این قشر گفت: خبرنگاران قشر زحمت کشی هستند و به فوتبال ما کمک زیادی می‌کنند، امیدوارم بیشتر به آن‌ها اهمیت داده شود.

بیشتر بخوانید:
دو بازیکن کلیدی قلعه‌نویی در تمرین سپاهان حاضر نشدند

تگ ها


کاپیتان سپاهان سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال