کیانی: امیدوارم دیده شوم و فقط بازیکنان قبلی به تیم ملی دعوت نشوند

مهدی کیانی گفت: آرزویم دعوت شدن به تیم ملی و کمک به آن است....

مهدی کیانی گفت: آرزویم دعوت شدن به تیم ملی و کمک به آن است.

به گزارش مدال،کاپیتان تیم فوتبال سپاهان پس از برتری سه بر صفر تیمش برابر خیبر خرم‌آباد در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی گفت: می‌دانستیم بازی بسیار سختی مقابل خیبر داریم چون علاوه بر جنگندگی و تلاش بازیکنان این تیم هواداران پرشور و خون گرمی نیز دارد.

وی افزود: سپاهان در این بازی مقابل خیبر خرم‌آباد تیمی دست و پا بسته نبود و به آنچه که می‌خواست دست یافت.

مهدی کیانی با بیان اینکه ما برای پیروزی به خرم‌آباد آمده بودیم، اظهار کرد: دوست نداشتم در این برهه خیبر به سپاهان بخورد زیرا این تیم مردمی و ریشه‌دار فوتبال ایران حیف بود حذف شود و کاش در مراحل بعدی جام حذفی با آنها بازی می‌کردیم. خیبری‌ها بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتند و امیدواریم با این روند در لیگ دو موفق شده و به لیگ یک صعود کنند.

بازیکن سابق تیم‌های تراکتور و ماشین‌سازی تبریز در خصوص اینکه پس از زدن گل به خیبر هیچ‌گونه شادی از خود نشان نداد، بیان کرد: به احترام همه لرزبانان، مردم خرم‌آباد و فوتبال ریشه‌دار لرستان پس از زدن گل خوشحالی نکردم، دوست نداشتم خوشحالی کنم ولی آن را به تمام اصفهانی‌ها و لرستانی‌های خونگرم تقدیم می‌کنم.

کاپیتان تیم فوتبال سپاهان اصفهان با تاکید بر اینکه جام حذفی است و هر بازی حکم فینال برای تیمش دارد، تصریح کرد: بازی با خیبر دیگر تمام شده و بعد از این تمام تمرکزمان روی لیگ برتر خواهد بود.

کیانی همچنین به شهرآورد اصفهان اشاره کرد و گفت: جمعه با ذوب‌آهن بازی بسیار سختی داریم ولی برای شکست این تیم به میدان خواهیم رفت و امیدواریم روند رو به رشد سپاهان همچنان ادامه داشته باشد.

وی در پاسخ به اینکه مهدی کیانی در چند هفته اخیر نقش بسیار زیادی در موفقیت‌های سپاهان داشته و این موضوع که درخشش این هفته‌ها باعث می‌شود به تیم ملی فکر کند، افزود: در همه بازی‌ها با تمام وجود برای تیمم بازی می‌کنم و برای موفقیتش از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نخواهم شد. باید دل مردم اصفهان را شاد کنیم.از این رو با تمام قدرت در بازی‌ها در خدمت سپاهان هستم و در هر بازی تمام توانم را می‌گذارم و امیدوارم دیده شوم.

وی خطاب به کادر فنی تیم ملی نیز گفت: نه تنها من بلکه بازیکنان زیادی وجود دارند که می‌توانند به تیم ملی کمک کنند ولی باید دیده شوند. امیدوارم فقط و فقط بازیکنان قبلی به تیم ملی دعوت نشوند و آنالیز بسیار خوبی از بازیکنان انجام شود.

کیانی افزود: آرزویم دعوت شدن به تیم ملی و کمک به آن است.

بیشتربخوانید:

کیانی: هرچه لایق خودشان است به قلعه‌نویی نسبت می‌دهند

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران مهدی کیانی باشگاه سپاهان فوتبال