کیانی: تاخیر در برگزاری لیگ باعث افت تیم‌ها می‌شود

مهدی کیانی هافبک تیم فوتبال سپاهان در مورد شرایط شاگردان امیر قلعه‌نویی و تاخیر در برگزاری لیگ برتر نوزدهم به دلیل تجهیز ورزشگاه‌ها صحبت کرد...

هافبک تیم فوتبال سپاهان گفت: با توجه به صحبت‌هایی که ما از مسئولین سازمان لیگ شنیدیم من هم معتقدم 50 تا 60 در صد ورزشگاه‌ها در حد لیگ یک هم نیستند
به گزارش مدال، تیم فوتبال سپاهان اصفهان پس از پشت سر گذاشتن دو اردو در کرج و ترکیه از ابتدای این ماه تمریناتش را در شهر اصفهان دنبال می‌کند. در خلال تمرینات امروز مهدی کیانی هافبک انرژیک تیم فوتبال سپاهان که دومین فصل حضورش را در جمع زرد پوشان اصفهانی تجربه می کند درخصوص شرایط این تیم و اردوهایی را که تابه‌حال پشت سر گذاشته‌اند گفت: «از یکم تمرینات خودمان را در اصفهان پی گرفتیم. ضمن اینکه دو اردو بسیار خوب در کردان کرج و ترکیه پشت سر گذاشتیم. در خلال این اردوها چند بازی تدارکاتی بسیار خوب را انجام دادیم که خدا را شکر در همه این بازی‌ها توانستیم به نحو احسن نتیجه بگیریم و کم‌کم در حال آماده شدن و حضور در لیگ امسال هستیم که در این فصل بسیار سخت است و امیدوارم که بتوانیم که رضایت هواداران، مسئولان باشگاه و کادر فنی را به دست بیاوریم.
وی درخصوص وقفه‌ای که در شروع لیگ افتاده است و آیا اینکه درروند تیم‌ها تأثیرگذار است افزود: «به‌هرحال این تأخیر نمی تواند بی تاثیر باشد ، چراکه تیم‌ها در پیش فصل طوری برنامه‌ریزی کردند که در همین هفته باید به میدان می‌رفتند.
اما درعین حال ما به تصمیمات فدراسیون احترام می‌گذاریم.»
وی در ادامه افزود:« با توجه به صحبت‌هایی که ما از مسئولین سازمان لیگ شنیدیم من هم معتقدم 50 تا 60 در صد ورزشگاه‌ها در حد لیگ یک هم نیستند چه برسد به لیگ برتر که انشاء الله این معضل و کاستی‌ها هم به هر شکل برطرف شود تا تیم‌هایی که برای این لیگ برنامه‌ریزی کرده‌اند دچار افت نشوند و لیگ و جام حذفی را به‌خوبی شروع کنند.»

بیشتر بخوانید:

واکنش شایان مصلح در خصوص توافق با باشگاه سپاهان

تگ ها


سپاهان مهدی کیانی امیر قلعه نویی لیگ برتر فوتبال ایران سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال