کیانی: توقعات از سپاهان بسیار بالاست

مهدی کیانی کاپیتان تیم فوتبال سپاهان اصفهان شرایط این تیم قبل از بازی با شاهین شهرداری بوشهر را مطلوب توصیف کرد....

به گزارش مدال، مهدی کیانی با اشاره به وضعیت فعلی سپاهان در آستانه شروع فصل جدید لیگ برتر گفت: وضعیت تیم ما خوب است و از روز پنجشنبه به بوشهر آمدیم تا آماده بازی با شاهین شویم. این بازی یک روز عقب افتاد ولی هدف ما تغییری نکرده و فقط برای شکست دادن حریف به میدان خواهیم رفت. بازیکنان از لحاظ روحی و آمادگی جسمانی در شرایط خوبی هستیم و امیدوارم در بازی اول نتیجه دلخواه را به دست بیاوریم.

هافبک تیم فوتبال سپاهان در ارتباط با اینکه چقدر از شاهین بوشهر شناخت دارند، عنوان کرد: شاهین تازه به لیگ برتر آمده و مربی خوبی مثل عبدالله ویسی دارد. ما در زمین حریف کار سختی خواهیم داشت و قطعا گرمای اینجا هم کارمان را سخت‌تر خواهد کرد ولی اگر دنبال قهرمانی هستیم باید در شرایط سخت نتیجه بگیریم، ما باید بدانیم که امتیاز گرفتن در بازی‌های ابتدایی بسیار مهم است. هدف ما چیزی جز برد نیست هر چند که می‌دانیم کار آسانی برابر شاهین نخواهیم داشت.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا سپاهان می تواند در این فصل قهرمان لیگ شود؟» تصریح کرد: از حالا صحبت در مورد قهرمانی زود است ولی ما هیچ هدفی جذب کسب این عنوان نداریم. می‌دانیم که توقعات از سپاهان بالا است و این کارمان را سخت می‌کند، در لیگ امسال هر 30 بازی برای ما حکم فینال را دارد و باید بهترین عملکرد را داشته باشیم.

بیشتر بخوانید:

میرزایی: هر کجا که قلعه‌نویی بخواهد بازی می‌کنم

تگ ها


کیانی سپاهان شاهین سپاهان شاهین-سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال