کیانی: عده‌ای می‌خواهند نتایج سپاهان را زیر سوال ببرند

کاپیتان تیم فوتبال سپاهان اصفهان مدعی شد یک عده به دنبال جوسازی و زیر سوال بردن نتایج خوب این تیم هستند....

به گزارش مدال، مهدی کیانی صحبت‌هایی را درباره وضعیت تیم سپاهان و اتفاقات پیرامون این تیم انجام داده است که مشروح آن را در زیر می‌خوانید:

از پیروزی پُر گل‌تان مقابل شاهین بوشهر شروع کنیم؛ یک پیروزی و بازگشت به صدر جدول.

بله خداراشکر. می‌دانستیم اگر شاهین را دست کم بگیریم برای‌مان دردسرساز خواهد شد. با تلاش بازیکنان و صحبت‌های کادر فنی، یک بازی زیبا را انجام دادیم و پیروز میدان شدیم.

با این برد دوباره به صدر جدول برگشتید.

می‌دانستیم که همه چیز دست خودمان است. خوب تمرین کرده بودیم و حتی می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم به ثمر برسانیم. به هر حال خدا کمک کرد و در یک دیدار حساس سه امتیاز خانگی به دست آوردیم.

دیدار مقابل استقلال هم که لغو شد.

به هر حال این تصمیمی است که دوستان در سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال گرفته‌اند و ما مجبوریم که از آن تبعیت کنیم. برای تیم امید هم آرزوی موفقیت دارم.

داوران اشتباهات تاثیرگذاری داشتند که خیلی به نفع سپاهان تمام می‌شد. مثلاً خطای هند کی‌روش در دیدار مقابل استقلال که داور آن را پنالتی نگرفت.

برخی‌ هستند که می‌خواهند با این حرف و حدیث‌ها بازی‌ها و نتایج خوب سپاهان را زیر سوال ببرند. با این حال، بازیکنان ما آنقدر بزرگ و باتجربه هستند که به این حرف‌ها و آدم‌ها اهمیت ندهند. ما تا ثانیه آخر می‌جنگیم تا ان‌شاءالله سپاهان را قهرمان کنیم.

قبول داری در چند هفته اخیر داوری‌ها خیلی به نفع سپاهان بود؟

هیچ عمدی در قضاوت داوران وجود ندارد. همان‌طور که در برخی بازی‌ها داوری به ضرر ما بوده، شاید در یک بازی هم به نفع ما باشد. شخصاً سعی می‌کنم درباره داوری صحبت نکنم. همه باید اجازه بدهیم که داوران کارشان را انجام بدهند. ما همیشه به داوران احترام گذاشته‌ایم.

نیم‌فصل اول به اتمام رسید و سپاهان هم قهرمان آن شد. این قهرمانی می‌تواند در پایان فصل هم تکرار شود؟

سپاهان تیم قدرتمندی است. هواداران هم باید بیشتر از تیم حمایت کنند، چون امید ما به آنها است. سپاهان شایسته قهرمانی است و امسال می‌توانیم با کمک هواداران، کادرفنی، باشگاه و بازیکنان خوبی که داریم به این مهم دست پیدا کنیم.

بیشتر بخوانید:

تصویر عجیبی که از پای کاپیتان سپاهان منتشر شد

مهدی کیانی: باید به صدر جدول برگردیم

 

 

تگ ها


فوتبال ایران مهدی کیانی سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال