کیانی : فدراسیون به خاطر هواداران یک کاری برای ما انجام دهد

به گزارش مدال به نقل از مهدی کیانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، درباره حضور 10 ساله اش در تیم تراکتورسازی، اظهار داشت: خدا را شاکرم و به اینکه حضورم در تراکتورسازی به 10 سال می رسد، افتخار می کنم ......

به گزارش مدال به نقل از مهدی کیانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره حضور 10 ساله اش در تیم تراکتورسازی، اظهار داشت: خدا را شاکرم و به اینکه حضورم در تراکتورسازی به 10 سال می رسد، افتخار می کنم. با افتخار می گویم من از لیگ یک سر حرفم بوده ام و همیشه در کنار تراکتورسازی مانده ام. من خودم را مدیون هواداران می دانم و از خدا بابت این اتفاق ممنونم. خدا همیشه در روزهای سخت و بحرانی دست مرا گرفته است و من هم در کنار تراکتورسازی بوده ام.

وی با اشاره به تمدید قراردادش با تیم تراکتورسازی برای یک سال دیگر، خاطرنشان کرد: من همیشه اولین نفر بودم که قراردادم را با تیم تمدید می کردم و امسال هم همین اتفاق افتاد. من تراکتورسازی را دوست دارم و هر چه دارم از هواداران این تیم است. یک عده می گفتند کیانی می خواهد از تراکتورسازی برود. من کجا می خواستم بروم؟! ما این تیم را در روزهای خوبش رها نکردیم، چه برسد به الان که نمی تواند بازیکن بگیرد. من هیچ وقت تراکتورسازی را تنها نمی گذارم و امیدوارم امسال هم فصل خوبی کنار هواداران داشته باشیم.

کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد سپردن سکان هدایت این تیم به یحیی گل محمدی، گفت: آقا یحیی مربی و آدم خوبی است. به نظر من او بهترین مربی جوان حال حاضر کشور به حساب می آید و البته خیلی هم جوان گراست. او الان سرمربی تراکتورسازی شده و همه باید از گل محمدی حمایت کنیم. امیدوارم هواداران هم کمک کنند تا گل محمدی بتواند تیم را به آنجایی که لیاقتش را دارد، برساند.

کیانی راجع به احتمال منع تیم تراکتورسازی از جذب سه بازیکن آزاد نیز یادآور شد: امسال قطعاً برای تراکتورسازی سال سختی است، اما تیمی که هوادار داشته باشد، این کمبود را هم جبران می کند. الان همه تلاش می کنند که ما بتوانیم این سه بازیکن را بگیریم. امیدوارم فدراسیون فوتبال هم به خاطر هواداران یک کاری برای تراکتورسازی انجام دهد، نامه ای به فیفا بزند و تلاش کند که ما از گرفتن سه بازیکن محروم نشویم. اگر این سه بازیکن آزاد به تراکتورسازی اضافه شوند و بازیکنان فعلی هم بمانند، ما صددرصد جزو مدعیان قهرمانی خواهیم بود.

 

تگ ها


اخبار روز Tractor فوتبال