کیا جورابچیان: بارسلونا نمی‌خواهد کوتینیو را بفروشد

کیا جورابچیان، مدیربرنامه‌های فیلیپه کوتینیو می‌گوید باشگاه بارسلونا قصد فروش ستاره برزیلی را ندارد...

کیا جورابچیان، مدیر برنامه فیلیپه کوتینیو مدعی شد بارسلونا قصد فروش این ستاره برزیلی را ندارد.
به گزارش مدال، نمایش دور از انتظار فیلیپه کوتینیو در یک سال و نیم اخیر باعث شده برچسب ناکامی روی نام گران‌ترین خرید تاریخ باشگاه بارسلونا زده شود. اخبار زیادی در مورد تمایل بارسا به فروش این هافبک برزیلی و احتمال انتقال او به پاری‌سن ژرمن منتشر شده اما کیا جورابچیان اعلام کرد موضع آبی‌اناری‌ها حفظ موکل وی برای فصل بعد خواهد بود.

کیا جورابچیان گفت: "به من گفته شد که بارسلونا قصد فروش کوتینیو را ندارند و این تیم با هیچ تیمی در این مورد صحبت نکرده و داستان‌هایی که در مورد فروش کوتینیو منتشر می‌شود درست نیست. من اجازه نخواهم داد مردم راجع به فیلیپ کوتینیو صحبت کنند و او را تخریب کنند زیرا ما در یک سال و نیم اخیر هیچ پاسخی به این صحبت‌ها نداده‌ایم.

گروه وکلای کوتینیو چنین اجازه‌ی به کسی نخواهند داد زیرا باشگاه بارسلونا به ما گفته قصد فروش وی را ندارد. البته ما اعتقاد داریم که افرادی در داخل باشگاه بارسلونا وجود دارند که ممکن است بدون اجازه عمل کرده و بازیکنی را به فروش برسانند. یا باید باشگاه بارسلونا ارکان درونی سازمانی خود که اطلاعاتی را برخلاف واقعیت ارائه می‌دهند را عوض کند یا اگر حقیقت در مورد کوتینیو عوض شده آن را به ما بگویند."

اخبار مرتبط:

ریخت‌وپاش بارسلونا برای نیمار

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان کیا جورابچیان ستاره برزیلی فیلیپه کوتینیو بارسلونا لالیگا فوتبال