کیتارویچ در اکونومی عازم مسکو شد / پرزیدنت پیام آور اقتدار کروات ها

......

 

به گزارش مدال، خانم کیتارویچ رییس جمهورکرواسی در بخش اکونومی هواپیما به سمت مسکو پرواز کرد. او در یک چهارم نهایی  با حضور در رختکن قبل و بعد از بازی و رفتارهای صمیمانه اش با اعضای تیم سر از پا نمی شناخت و در جایگاه ویژه در کنار اینفانتینو و مدودوف بعد از هر گل چنان شادی می کرد که انگار یک هوادار کروات وارد جایگاه شده. پرزیدنت دو روز قبل در کنار ترامپ و سران اروپا هم به فکر روحیه دادن به تیمش در جام جهانی بود و با لباس تیم ملی  کرواسی عکس یادگاری گرفت و این پیراهن را به آنها هدیه داد .

 دستور او مبنی بر پوشیدن پیراهن تیم ملی در جلسات کابینه چنان همه رسانه ها را به وجد  آورد که این اقدامش بازتابی گسترده در جهان داشت. کیتارویچ در بخش اکونومی در کنار هواداران کروات سرود قهرمانی زمزمه کنان عازم مسکو شد. فردا شب او در کنار فاتحان خواهد بود یا اینکه اگر تیمش جنگ را به خروس ها باخت هم همچون فاتحان نبرد در رختکن به کروات ها روحیه می دهد و اشک را از گونه های شان پاک می کند. پرزیدنت نشان داد با فوتبال می شود عاشقی کرد. می شود زندگی کرد. می شود سفیر و نماینده ای شایسته برای یک ملت بود.

خاکی و بی ریا و عاشق. فردا شب  همه در فضای مجازی شور و شوق یا آه و حسرت او را اشتراک خواهند گذاشت. او می رود تا شاید کروات ها تاریخ را از نو بنویسند. او می رود تا پیام آور ملتی برای دالیچ و مودریج ها باشد و شاید، شاید در بازگشت به وطن در همین بخش اکونومی هواپیما و در کنار مردمش با جام عکس یادگاری بگیرد و اگر هم نشد با مدال نقره جام جهانی 2018روسیه. پرزیدنت غرق در شور و هیجان عازم مسکو شد و فردا با او گویی کروات ها دوازده نفره مقابل فرانسوی ها صف آرایی می کنند.

نیما حسینی - خبرنگار مدال

تگ ها


اخبار روز فوتبال