کیروش ,برانکو این داستان سر دراز دارد

ورزش>فوتبال ملی -تیم ملی ایران برنامه های خود را تا پیش از دیدار با ازبکستان تا حدود زیادی فیکس کرده است ......

ورزش>فوتبال ملی -تیم ملی ایران برنامه های خود را تا پیش از دیدار با ازبکستان تا حدود زیادی فیکس کرده است ...

ورزش > فوتبال ملیتیم ملی ایران برنامه های خود را تا پیش از دیدار با ازبکستان تا حدود زیادی فیکس کرده است. کارلوس کی روش از هفته گذشته، لیستی نزدیک به ۵۰ بازیکن در اختیار فدراسیون فوتبال قرار داد و درخواست کرد تا ویزای اتریش آنها را بگیرند.

به گزارش مدال به نقل از خبر آنلاین روزنامه خبرورزشی نوشت: در این لیست، نام اکثر بازیکنان خوب لیگ برتر دیده می شود. فدراسیون فوتبال برای  گرفتن ویزای این بازیکنان اقدام کرده و احتمالاً در هفته آتی آنها باید به سفارت این کشور در تهران بروند تا فرم های لازم را پر کنند. در اینصورت مشخص می شود چه بازیکنانی دعوت شده اند و چه بازیکنانی دعوت نشده اند.

هر چند تاریخ شروع اردوی اتریش اعلام نشده اما به احتمال فراوان تیم ملی از روز چهارم خرداد عازم اتریش می شود تا اردوی آماده سازی خود را آغاز کند. تیم ملی پس از چند روز اردو در این کشور، عازم مونته نگرو می شود تا دیدار دوستانه خود را با تیم ملی این کشور برگزار کند. اردوی تیم ملی در اروپا قرار است ۱۰ روز به طول بینجامد و پس از آن ملی پوشان به ایران بازمی گردند تا به مصاف ازبکستان بروند.

برنامه حضور لژیونرها هم در اردو مشخص شده است. با هماهنگی های صورت گرفته با باشگاه های خارجی، لژیونرها همگی در اتریش به تیم ملی ملحق می شوند. سردار آزمون، کریم انصاری فرد، مسعود شجاعی، میلاد محمدی، سعید عزت اللهی، علیرضا جهانبخش، رضا قوچان نژاد و علی کریمی لژیونرهایی هستند که برای دیدار با ازبکستان دعوت شده اند.

کی روش هنوز درباره زمان حضور بازیکنانی که در لیگ قهرمانان با تیم های باشگاهی شان حاضر خواهند بود، صحبتی نکرده است. طبق برنامه کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم هایی که به مرحله بعدی رفته اند، روزهای دوم و نهم خرداد در لیگ قهرمانان به میدان می روند. پرسپولیس که بیشترین ملی پوش را دارد، به مرحله بعدی رفته است. قاعدتاً این باشگاه ملی پوشانش را به تیم ملی نمی دهد و به همین خاطر احتمالاً بازیکنان این تیم بیش از نیمی از زمان اردوی اتریش را از دست می دهند. از آنجا که بازی با ازبکستان بسیار حیاتی است، کی روش علاقه مند بود بازیکنان از ابتدا در اردو باشند ولی با برنامه لیگ قهرمانان آسیا، این مسئله امکان پذیر نیست. کی روش هنوز در این باره حرفی نزده ولی حتی این شایعه شنیده می شود آنها شاید اردوی اتریش و بازی با مونته نگرو را از دست بدهند. وقتی بازی های لیگ قهرمانان نهم به پایان می رسد، آنها دهم به اردو می رسند و در این بین کی روش یک روز احتمالاً استراحت می دهد و عملاً این بازیکنان زمان زیادی برای حضور در تمرینات نخواهند داشت. به همین خاطر شایعه شده شاید آنها اردوی پیش رو را از دست بدهند ؛ مگر اینکه باشگاه های صعود کرده بازیکنان خود را زودتر در اختیار تیم ملی بگذارند.