کیروش : سخت کار کردیم تا به این جا برسیم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در گفت وگو با آسوشیتدپرس درباره شکست ازبکستان و عملکرد خوب ملی پوشان ایران در سال های اخیر به صحبت پرداخت ......

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در گفت وگو با آسوشیتدپرس درباره شکست ازبکستان و عملکرد خوب ملی پوشان ایران در سال های اخیر به صحبت پرداخت.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از آسوشیتدپرس تیم ملی فوتبال ایران امشب (دوشنبه) می تواند با پیروزی برابر ازبکستان به جام جهانی روسیه راه یابد و کارلوس کی روش به اولین مربی در فوتبال ایران تبدیل شود که دو بار پیاپی صعود به جام جهانی را تجربه می کند.

در آستانه بازی ایران و ازبکستان کارلوس کی روش در گفت وگو با آسوشیتدپرس، اظهار کرد: ما می دانیم هنوز برای تیم ملی فوتبال ایران جا برای پیشرفت وجود دارد،  ولی خیلی سخت تلاش کردیم تا به این شرایط خوب برسیم. ما همیشه همان برنامه آمادگی را نداریم که تیم های بزرگ دیگر آسیایی از آن بهره مند هستند. به همین خاطر صعود دوباره به جام جهانی دستاوردی بزرگ برای ما محسوب می شود.

ایران در حالی در صدر جدول گروه خود در انتخابی جام جهانی قرار دارد که هنوز در این مرحله گلی دریافت نکرده است.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره بازی با ازبکستان گفت : بازی با ازبکستان آسان نخواهد بود، ولی ما امیدواریم که بتوانیم عملکرد خوبی در این بازی داشته باشیم. در طول چهار سال گذشته تیم اول آسیا در رده بندی فیفا قرار داشتیم و در حال حاضر بیش از گذشته بازیکنان شاغل در اروپا در اختیار داریم.

همچنین کره جنوبی امیدوار است با پیروزی برابر قطر بتواند خودش را به نهمین صعود پیاپی به جام جهانی قطعی کند. همچنین در دیگر دیدار این مرحله چین برابر سوریه به میدان خواهد رفت.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال