کیروش : مربیان پرتغالی فوق العاده هستند

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به تمجید از عملکرد مربیان پرتغالی خصوصا لئوناردو یاردیم پرداخت و آنها را مربیانی خوب توصیف کرد ......

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به تمجید از عملکرد مربیان پرتغالی خصوصا لئوناردو یاردیم پرداخت و آنها را مربیانی خوب توصیف کرد.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از فرانس فوتبال، سرمربیان پرتغالی توانستند در لیگ های مختلف جهان عملکرد خوبی داشته باشند. یکی از این مربیان پرتغالی لئوناردو یاردیم بود که موناکو را تا آستانه قهرمانی در لیگ فرانسه و پایان دادن به سلطه پاری سن ژرمن برده است.

او در مراسمی شب گذشته (دوشنبه) به عنوان بهترین مربی سال فوتبال فرانسه انتخاب شد. در این رابطه کارلوس کی روش به تمجید از این مربی به فرانک فوتبال گفت : من به شخصه آشنایی با یاردیم ندارم،  ولی کار این مربی را با دقت دنبال می کنم. او در براگا عملکرد خوبی داشت و در ادامه در اسپورتینگ نیز فوق العاده بود. آن چه که من درباره کار مربیگری او بیشتر می دانم این است که با جدیت و فروتنی توانایی مدیریت یک گروه را دارد. تیم های او همیشه فوتبال با نظم و خوبی را ارائه می کنند.

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران در ادامه صحبت های خود، گفت : یاردیم از آن دست مربیانی است که شخصیت و بار فنی بالایی دارد و نیاز به اثبات آن ندارد. من فکر می کنم که او مربی است که بتواند در لیگ برتر یا تیم های ملی بدرخشد. من فکر می کنم او بتواند در لیگ برتر  کارایی بیشتری داشته باشد، چون در آن جا بازیکنان بزرگ و زیادی وجود دارد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پایان صحبت های خود درباره دلیل موفقیت مربیان پرتغالی نیز، گفت : من فکر می کنم که مربیان پرتغالی تلاش زیادی در کشور خودشان می کنند و یک زیربنا و پایه خوبی را برای خود ایجاد می کنند. آنها تکنیک را در کنار کیفیت های انسانی قرار می دهند تا یک گروه از بازیکنان را به خوبی مدیریت کنند. به همین خاطر مربیان پرتغالی ظرفیت بالایی در این امر دارند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال