کیلیان امباپه، جدیدترین کرونایی پاری سن ژرمن

تست کرونای کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن مثبت شده است....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از شیوع گسترده ویروس کرونا در سرتاسر قاره اروپا، برخی کشورها مانند هلند و بلژیک تصمیم به لغو کامل رقابت‌های خود گرفتند؛ اتفاقی که درباره فرانسه نیز رخ داد و با اعلام سازمان لیگ این کشور رقابت های لوشامپیونا به شکل کامل لغو و پاری سن ژرمن به عنوان قهرمان مسابقات معرفی شد.

با این حال بعد از یک وقفه تقریبا طولانی در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، این مسابقات از سر گرفته شد و تیم فرانسوی پاری‌سن ژرمن با عملکردی خوب به فینال مسابقات رسید اما در دیدار پایانی مقابل بایرن مونیخ شکست خورد تا دستش از جام کوتاه بماند.

نکته عجیب و نگران‌کننده درباره PSG اما به این موضوع برمی‌گردد که طی روزهای گذشته باشگاه فرانسوی به شکل رسمی اعلام کرد که سه بازیکن این تیم یعنی نیمار، آنخل دی ماریا و لئاندرو پارادس به ویروس کرونا مبتلا شده اند؛ موضوعی که باعث شد نگرانی درباره ابتلای سایر بازیکنان PSG نیز به وجود بیاید.

حالا و در همین رابطه لحظاتی پیش مشخص شد که دیگر ستاره خط حمله پاری‌سن‌ژرمن یعنی کیلیان امباپه نیز به ویروس کرونا مبتلا شده و باید دوران قرنطینه را پشت سر بگذارد.
از طرف دیگر امباپه تا این لحظه در اردوی تیم ملی فرانسه برای رقابت‌های لیگ ملت‌های اروپا حضور داشت که حالا مجبور به ترک آن است و دیدار فردا مقابل کرواسی را هم از دست خواهد داد.

تگ ها


ویروس کرونا کیلیان امباپه پاری سن ژرمن