کیلینی از امبابه تمجید کرد

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از فوتبال ایتالیا، هواداران موناکو امید زیادی به درخشش امباپه مهاجم جوان خود در دیدار برابر یوونتوس داشتند اما خط دفاع مستحکم بیانکونریها اجازه درخشش را به زوج خطرناک موناکو نداد و دروازه بوفون بسته ماند ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از فوتبال ایتالیا، هواداران موناکو امید زیادی به درخشش امباپه مهاجم جوان خود در دیدار برابر یوونتوس داشتند اما خط دفاع مستحکم بیانکونریها اجازه درخشش را به زوج خطرناک موناکو نداد و دروازه بوفون بسته ماند ...

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از فوتبال ایتالیا، هواداران موناکو امید زیادی به درخشش امباپه مهاجم جوان خود در دیدار برابر یوونتوس داشتند اما خط دفاع مستحکم بیانکونریها اجازه درخشش را به زوج خطرناک موناکو نداد و دروازه بوفون بسته ماند.
جورجو کیلینی مدافع یوونتوس بعد از بازی به ستایش از مهاجم جوان موناکو پرداخت و گفت: برابر بازیکنان بزرگ و باکیفیتی قرار گرفتیم و خوشبختانه از این آزمون سخت سربلند بیرون آمدیم. کیلیان امباپه، رادامل فالکائو و برناردو سیلوا بازیکن باکیفیتی بودند که در فصل جاری عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دادند اما توانستیم وظیفه خود را به خوبی انجام دهیم. هوشمندانه بازی کردیم و پیروزی بزرگی را به دست آوردیم.
او ادامه داد: این برای نخستین بار بود که برابر امباپه بازی می کردیم. او بازیکن با استعدادی است. بازی این بازیکن جوان را در دیدار برابر منچستر سیتی نگاه کردم. او گل های بسیار حساسی برای تیمش به ثمر رسانده است و باید بگویم که فصل آینده به احتمال خیلی زیاد راهی تیم بزرگی خواهد شد.
رئال مادرید جدی ترین مشتری امباپه جوان است و به احتمال زیاد در تابستان راهی تیم کهکشانی ها خواهد شد.