کیلینی: به زودی یوونتوس واقعی را می‌بینید/ موفقیت اینتر عجیب نیست

جورجو کیلینی کاپیتان مصدوم یوونتوس ضمن تمجید از کونته و شاگردانش، می‌گوید یووه در ژانویه قدرت واقعی خود را نشان خواهد داد...

به گزارش مدال، یوونتوس با یک امتیاز کمتر از اینتر، در پایان هفته چهاردهم، در رده دوم سری آ حضور دارد. جورجو کیلینی در گفت و گو با اسکای اسپورت در این مورد گفت:

"اینتر مرا غافلگیر نکرده است. من کونته و بازیکنانش را می شناسم. انتظار چنین چیزی را داشتم."

از مائوریتسیو ساری انتقاد می شود که نتوانسته سبک یوونتوس را تغییر دهد. چه زمانی سرمربی سابق ناپولی می خواهد سبک خود را پیاده کند؟

"ما باید پیشرفت کنیم اما قبلا بعد از اولین بازی گفتم که یوونتوسِ جدید از ژانویه خودش را نشان می دهد. ما کار را در یک ماه و نیم اول، خوب آغاز کردیم و شرایط تیم تا بازی مقابل اینتر اوج گرفت. آن بازی بهترین نمایش ما تا اینجای فصل بوده است. بعد دچار مشکلات روحی شدیم اما آماده چنین چیزی بودیم. با این حال، نتایج مشکلی نداشته است؛ هر چند که راضی کننده ظاهر نشده ایم. گرفتن امتیازات در زمانی که خوب بازی نمی کنید، خیلی مهم است. می دانیم که باید به سختی کار کنیم تا یک ترکیب خوب برای تیم ساری باشیم."

ماتیاس ده لیخت با مصدومیت کیلینی خیلی زود وارد ترکیب اصلی یوونتوس شد و تا اینجای فصل هم تحسین شده و هم از او انتقاد شده است:

"من هر روز با ماتیاس صحبت می کنم. او باهوش است. می خواهد یاد بگیرد و خیلی زود یاد می گیرد. او متولد 1999 است و در یک سبک جدید بازی می کند."

انتظار می رود کاپیتان یوونتوس در ماه مارس به میادین بازگردد:

"باید بین ژانویه و فوریه سطح خودمان را بالاتر ببریم. باید تلاش کنیم کمی بهتر بازی کنیم. به یک جرقه برای پیشرفت نیاز داریم. طی چند سال اخیر، ما از پیروزی های 1-0 لذت می بردیم. حالا باید مانند بازی با اینتر شجاع تر باشیم و ریسک بیشتری کنیم. نمی توانیم بدون تغییر بمانیم."

یوونتوس صدرنشینی خود را در گروه لیگ قهرمانان قطعی کرده و یک بازی دیگر مقابل لورکوزن خواهد داشت:

"ممکن است در اروپا بعضی از تیم ها از ما قوی تر باشند اما همه چیز در زمین مشخص می شود. 5 یا 6 تیم از جمله ما هر سال با هدف قهرمانی کار می کنند."

اخبار مرتبط:

وقتی رونالدو صدر را از یوونتوس گرفت! + عکس

تگ ها


بیانکونری کاپیتان یوونتوس آنتونیو کونته مائوریتسیو ساری فوتبال جهان جورجو کیه‌لینی متیس دلیخت یوونتوس سری آ فوتبال