کیلینی: رونالدو نقطه مرجع است/ یووه شکست ناپذیر نیست

جورجو کیلینی مدافع تیم یوونتوس درخصوص موفقیت های تیم یووه و نقش رونالدو در کسب این پیروزی ها نظراتی داده است ......

جورجو کیلینی مدافع تیم یوونتوس درخصوص موفقیت های تیم یووه و نقش رونالدو در کسب این پیروزی ها نظراتی داده است.
به گزارش خبرنگار مدال، کیلینی معتقد است یوونتوس ۱۰ بازی این فصل را با پیروزی پشت سر گذاشته و تصور اکثریت این است که حضور رونالدو در کسب این موفقیت نقش بسزایی دارد. 

کیلینی درباره رونالدو‌ گفت:
او بسیار خارق‌العاده است. تصمیم رونالدو در اثبات خود آنهم در سن ۳۳ سالگی تصمیم بزرگی بود. ذهنیت پیروزی باعث شد خلا ایجاد شده با خداحافظی بوفون پر شود.

او در ادامه افزود: 
رونالدو یک نقطه مرجع است و او ذهنیت مثبتی دارد. علاوه بر این، گل ها و پاس گل ها او را تبدیل به یک نماد کرده است‌. من او را آرام می‌بینم و او با چهره‌ای خندان به تمرین می‌پردازد.

کیلینی در خصوص شکست ناپذیری یووه هم گفت: 
قطعا اینگونه نیست. اگر بازی را در مسیر درست مدیریت نکنیم مثل هر تیم دیگر  قطعا آسیب‌پذیر خواهیم بود. بارسلونا و رئال مادرید آن را به ما یاد دادند.
رقبای جدی ما برای اسکودتو ناپولی و اینتر هستند. میلان در حال رشد است و رم تیم جوانی است اما فکر می‌کنم آنها بر روی چمپیونزلیگ تمرکز کرده‌اند.

مدافع جنگنده یووه درباره ایگواین نیز چنین می گوید: 
او یک شخص دوست داشتنی است و هر کسی در یوونتوس از او به خاطر کارهایی که انجام داد قدردانی می‌کند. من از دیدن مهاجم با این میزان بخشندگی و تواضع متعجب شدم. اکنون به عنوان رقیب او چنین چیزی ندیده‌ام.

وی در پایان در خصوص پوگبا، پیاتک و ماروتا هم گفت:
پیاتیک نیز مرا تحت تاثیر گذاشت. 
پوگبا اگر به یووه برگردد به او خوشامد می‌گوییم.
ماروتا با توانایی حرفه‌ای و مهارت‌های فردی می‌تواند هر کاری را در نقش مدیریت انجام دهد. من هرگز نشنیدم کسی از او بد بگوید. من انتظار خروج او را نداشتم و از او قدردانی می‌کنم.

تگ ها


یوونتوس سری آ فوتبال