کیلینی: مانچینی معمار ایتالیای نوین است/ بهار بازخواهم گشت

جورجو کیلینی کاپیتان یوونتوس ضمن تمجید از روبرتو مانچینی و تیم ملی ایتالیا، زمان بازگشت خود به میادین را اعلام کرد...

به گزارش مدال، جورجو کیلینی مدافع کهنه‌کار یوونتوس دو ماه قبل در تمرینات تیمش دچار آسیب‌دیدگی شد و برای چند ماه از میادین دور خواهد بود. او اکنون اعلام کرد که احتمالاً 4 ماه دیگر می‌تواند بار دیگر برای یوونتوس به میدان برود.

او به خبرنگاران گفت: "امیدوارم که تا بهار برگردم. فردا فیزیوتراپی را از سر می‌گیرم. تا به حال همه چیز خوب پیش رفته اما خیلی باید صبور باشم. فکر می‌کنم بین فوریه و مارس به میادین برگردم اما متاسفانه هنوز خیلی مانده است."

کیلینی که در دوران حضور آلگری هم یکی از ارکان اصلی یوونتوس بود، در مورد شرایط این تیم زیر نظر مائوریتسیو ساری گفت: "تیم حتی بدون من هم خوب کار می‌کند. بعد از چند سال حضور آلگری، هر مربی‌ای می‌آمد، نوآوری‌های خود را داشت.

نتایج به سود تیم ماست اما برای اینکه ایده‌های سرمربی را در زمین ببینیم، نیاز به صبر داریم. در این بین، مهم است که امتیازات لازم را کسب کنیم و به مسیرمان ادامه بدهیم."

این مدافع باتجربه که ماه‌های زیادی از سال 2019 را به دلیل آسیب‌دیدگی از دست داده، امیدوار است که در سال 2020 روزهای خوبی در پیش داشته باشد: "سال خوب؟ ما همیشه امیدواریم. همیشه این امید را داریم که در بهار در بهترین شرایط قرار داشته باشیم و به کسب جام‌ها نزدیک باشیم."

ایتالیا شب گذشته با پیروزی 9-1 مقابل ارمنستان، به دهمین پیروزی پیاپی‌اش در رقابت‌های مقدماتی یورو 2020 دست پیدا کرد و صعودی مقتدرانه به این رقابت‌ها داشت: "نتایج واقعاً شگفت‌انگیز بود. من بعد از پیروزی فوق‌العاده مقابل بوسنی هم به سرمربی تبریک گفتم. مانچینی در مدت کوتاهی وضعیت تیم را کاملاً تغییر داد و متوجه شد که برای یک شروع دوباره باید چه کاری انجام بدهد. او معمار واقعی تولد دوباره ایتالیاست."

اخبار مرتبط:

تمدید قرارداد لئوناردو بونوچی با یوونتوس

تگ ها


جورجو کیلینی یوونتوس تیم ملی ایتالیا سری‌آ ایتالیا یورو ۲۰۲۰ روبرتو مانچینی فوتبال