کیمپمبه: منچستر را دست کم گرفتیم

پاریسن‌ژرمن مقابل یونایتد شکست بسیار بدی را متحمل شد اما کیمپمبه اعتقاد دارد بازیکنان تیمشان مشکل روحی خاصی را احساس نمی‌ کنند....

پاریسن‌ژرمن مقابل یونایتد شکست بسیار بدی را متحمل شد اما کیمپمبه اعتقاد دارد بازیکنان تیمشان مشکل روحی خاصی را احساس نمی‌ کنند.

تیم پاریسن‌ژرمن در دیدار برگشت مقابل منچستر با نتیجه ۳-۱ شکست خورد تا از این رقابت‌ها حذف شود. گل سوم منچستری‌ها از روی نقطه پنالتی زده شد و این پنالتی به دلیل هند کمپمبه به دست آمد.
او که پس از این اتفاق به سوژه اصلی رسانه‌ها و فضای مجازی تبدیل شده می‌گوید: این اتفاقات من را بسیار آزار داد. من هم همان حسی را دارم که هواداران دارند. می‌توانم عصبانیت آن‌ها را ببینم و آن را بفهمم. تمام ناراحتی‌ها را درک می‌کنم و سعی می‌کنم با آن‌هاکنار بیایم. این بازی به طور ناخواسته در ذهن همه مانده اما باید برای موفقیت در ادامه فصل، آن را فراموش کنیم. ما برتری‌مان در دیدار رفت را به راحتی از دست دادیم و دچار استرس شده بودیم. منچستر را دست کم گرفته بودیم. همچین مسئله‌ای دیگر برای من اتفاق نخواهد افتاد. هرگز.
کیمپمبه در ادامه گفت: ما در لیگ قهرمانان متحمل شکست‌های زیادی شدیم اما باخت به این مدل واقعا دردناک است و امیدوارم برای هیچ تیمی اتفاق نیفتد. همه فکر می‌کنند قهرمانی در لیگ قهرمانان آسان است اما واقعا این‌طور نیست.
پاریسن ژرمن هم‌اکنون با ۱۷ امتیاز اختلاف نسبت به لیل در صدر جدول لوشامپیونه قرار دارد.