کیمیش: هیچ بازی بهتری از آلمان- انگلیس وجود ندارد

جاشوا کیمیچ، ستاره تیم ملی آلمان، می گوید آنها برای پیروزی مقابل انگلیس به میدان خواهند رفت....

به گزارش "ورزش سه"، شاید گزاف نیست اگر بگوییم که جذاب ترین بازی مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های یورو بین دو تیم انگلیس و آلمان برگزار خواهد شد. انگلیس در گروه خود بالاتر از کرواسی به عنوان تیم اول راهی این مرحله شده و در سمت مقابل تیم یواخیم لوو به سختی و با یک گل در دقایق پایانی مقابل مجارستان جواز حضور در دور یک هشتم نهایی را به دست آورده است.

جاشوا کیمیش، یکی از ستاره های کلیدی تیم ملی آلمان، پیش از دیدار حساس این تیم مقابل انگلیس گفت: " هیچ بازی بهتری از آلمان- انگلیس وجود ندارد. حتی اگر در مرحله یک هشتم نهایی باشد. ما اکنون سه بازی مختلف را پشت سر گذاشته ایم و قطعاً هنوز هم جای پیشرفت داریم. ما می خواهیم توانایی های مان را در ومبلی به نمایش بگذاریم و عملکرد خوبی مقابل انگلیس داشته باشیم."

کیمیش در ادامه پیرامون شانس تیم ملی آلمان برای غلبه بر انگلیس و صعود به مرحله یک چهارم نهایی یورو نیز گفت: "ما خوشبین هستیم چرا که پیش از این نیز در مرحله گروهی مقابل پرتغال نمایش خوبی ارائه دادیم. من واقعاً منتظر این بازی هستم. دیدار های بدتری نیز نسبت به بازی مقابل انگلیس در ومبلی وجود دارد. من فکر می‌کنم که ما می‌توانیم به مقابله با انگلیس برویم و نهایتاً به موفقیت دست پیدا کنیم."

تگ ها


تیم ملی آلمان جاشوا کیمیچ تیم ملی انگلیس یورو ۲۰۲۰ بایرن مونیخ