کیمیچ: باید مراقب سرعت نیمار و امباپه باشیم

جاشوا کیمیچ، مدافع آلمانی بایرن مونیخ معتقد است که دو تیم شایسته به فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا راه یافته اند....

به گزارش "ورزش سه"، فردا شب بالاخره پرونده رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰-۲۰۱۹ بسته می‌شود و یکی از دو تیم پاری‌سن‌ژرمن یا بایرن مونیخ به عنوان قهرمانی مسابقات معرفی خواهند شد؛ دیداری که به اذعان بسیاری از کارشناسان بسیار حساس و البته نزدیک خواهد بود.

جاشوا کیمیچ، ستاره آلمانی بایرن مونیخ لحظاتی پیش در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی این تیم مقابل پاری سن ژرمن شرکت کرد.

نحوه آماده سازی
ما مانند سایر بازی های لیگ قهرمانان اروپا آماده شده ایم و خیلی‌چیزی تغییر نخواهد کرد. اما شما می توانید بگویید که شرایط خوب است. همه منتظر بازی هستند. من قبل از این هرگز فینال CL بازی نکردم به همین دلیل انتظارمان بسیار زیاد است.

لیگ قهرمانان اروپا
لیگ قهرمانان مهم ترین رقابت باشگاهی است. به عنوان یک کودک ، این بازی هایی بود که همیشه منتظر آن بودید. رقابت، سرود و چیزهای جادویی زیادی در آن وجود دارد. در سال پنجم حضور من در اینجا ما بالاخره به فینال رساندیم. اکنون می خواهیم این جام را به دست بیاوریم. این یک بازی متعادل خواهد بود. هر دو تیم فوق‌العاده هستند و به همین دلیل است که در فینال حاضر شده‌اند.

استراحت در چند بازی بعدی تیم ملی آلمان
این تصمیم ما نبود بلکه تصمیم سرمربی تیم ملی بود. همه ما دوست داشتیم برای تیم ملی بازی کنیم. اما مطمئناً ما از تعطیلات لذت خواهیم برد.

نیمار و امباپه
باید مراقب سرعت نیمار و امباپه باشیم. آنها بازیکنان سریعی هستند و حتی ممکن است در بازی فردا این اتفاق بیشتر از قبل به چشم بیاید اما من فکر نمی‌کنم که ما عقب‌نشینی کنیم و کوتاه بیاییم.

تگ ها


بایرن مونیخ جاشوا کیمیچ