کین: بازی در ومبلی با ۶۰ هزار تماشاگر حیرت‌انگیز است

هری کین، ستاره تیم ملی انگلیس، می‌گوید آنها باید از انرژی موجود در ورزشگاه ومبلی برای پیروزی مقابل دانمارک استفاده کنند....

به گزارش "ورزش سه"، شاید هیچ کس فکرش را هم نمی‌کرد که انگلیس در مرحله نیمه نهایی رقابت های یورو با دانمارک روبرو شود. اما این تیم در مرحله حذفی شگفتی‌ساز ظاهر شد و به جمع چهار تیم پایانی راه یافت. سه شیرها در حالی فرداشب مقابل دانمارک قرار می‌گیرند که قطعاً آگاه هستند که کار آسانی پیش روی آنها نخواهد بود.
 
هری کین، ستاره تیم ملی انگلیس، پیش از دیدار فردا مقابل دانمارک گفت: " دانمارک عملکرد درخشانی داشته است. آنها دو بازی اول دور گروهی را با شکست پشت سر گذاشتند اما نهایتا نتوانستند به مرحله حذفی صعود کنند. برای رسیدن به این مهم با یکدیگر متحد شدند و در هر بازی نسبت به قبل عملکرد بهتری ارائه داده اند. بنابراین این شخصیت و پایداری آنها را نشان می‌دهد. 

ما باید برای تقابل با آنها آماده باشیم. دانمارک در بازی با توپ بسیار خوب عمل می کند و یک احساس عالی به لحاظ همبستگی و اتحاد دارد. ما به آنها به عنوان یک تیم و ملت احترام می‌گذاریم." 

بازی در ومبلی با حضور ۶۰ هزار تماشاگر: "برای بازی آلمان احساس می شد تقریباً ورزشگاه پر است. واقعاً فکر اینکه ۲۰ هزار نفر دیگر در استادیوم حضور داشته باشد حیرت انگیز است. ما باید از این انرژی استفاده کنیم." 

مشکل به وجود آمده برای کریستین اریکسن در ابتدایی جام: "من دقیقاً پس از این اتفاق با کریس صحبت کردم. من فقط آرزوی سلامتی او را داشتم و او فقط یک پیام سریع به من ارسال کرد. بدیهی است که در مسابقه فردا از تیم ملی کشورش حمایت خواهد کرد."

تگ ها


تیم ملی انگلیس یورو ۲۰۲۰ هری کین تاتنهام