کیهیل : یک بازی دیگر قهرمانی قطعی میشود

مدافع ملی پوش چلسی عنوان کرد غرور به هیچ وجه در این تیم دیده نمی شود و آنها روز به روز به فکر پیشرفت و بهتر شدن هستند ......

مدافع ملی پوش چلسی عنوان کرد غرور به هیچ وجه در این تیم دیده نمی شود و آنها روز به روز به فکر پیشرفت و بهتر شدن هستند.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا به نقل از اکسپرس، گری کیهیل بعد از شروع ضعیف همراه چلسی در این فصل، رفته رفته توانست بهتر شود و اکنون یکی از بهترین مدافعان لیگ جزیره در این فصل محسوب می شود. عملکرد خوب تیم چلسی باعث شده است این تیم در آستانه قهرمانی قرار بگیرد و در صورتی که آبی پوشان لندنی جمعه برابر وست برومویچ به پیروزی برسند، قهرمانی خودشان را قطعی شده می بینند.

گری کیهیل درباره شرایط حضورش در چلسی گفت: یک بازی دیگر باقی مانده تا قهرمانی ما قطعی شود. خوشبختانه در شرایط خیلی خوبی قرار داریم و می خواهیم هر طور شده جمعه قهرمانی مان را قطعی کنیم. اگر چیزی در چلسی وجود داشته باشد که ما به آن افتخار کنیم، روحیه تیمی بالایی است که در بازی ها و تمرینات داریم. همه از حضور در چلسی خوشحال هستند و از حضور در تیم لذت می برند. کمی فشار روی ما قرار دارد. می خواهیم این فشار را با قهرمانی از روی خودمان برداریم.

مدافع ملی پوش انگلیسی ادامه داد: از امسال خیلی راضی بودم. یکی دو هفته شرایط خوبی نداشتم ولی در اکثر بازی ها خوشبختانه شرایط خیلی خوبی داشتم و به تیمم کمک کردم. امسال فشار را روی تیم حس می کنم. ۱۳ برد پیاپی باعث شد فشار زیادی روی ما ایجاد شود ولی به هیچ وجه دچار غرور نشدیم. در واقع غرور در چلسی وجود ندارد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال