کیه‌لینی: انگلیس فقط هری کین نیست

جورجو کیه لینی، کاپیتان تیم ملی ایتالیا، معتقد است که انگلیس به جز هری کین بازیکنان با کیفیت دیگری نیز در ترکیب خود دارد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی ایتالیا از همان ابتدای تورنمنت کار خود را فوق العاده آغاز کرد و بعد از پیروزی در هر سه بازی دور گروهی به مرحله حذفی راه یافت. آنها در مرحله حذفی نیز با غلبه بر تیم های اتریش، بلژیک و اسپانیا به فینال راه یافتند تا یکشنبه شب در مقابل انگلیس قرار بگیرند.

جورجو کیه‌لینی، کاپیتان تیم ملی ایتالیا، پیش از تقابل با انگلیس گفت: " اگر بعضی از متن هایی را که قبل از یورو ۲۰۲۰ برای برخی از دوستان نزدیکم فرستاده بودم بخوانم، احساس این بود که می توانیم تابستانی پر از احساسات، شادی، شب های جادویی و ماجراهای جذاب را رقم بزنیم زیرا شما واقعاً می‌توانید نزدیکی و اتحاد را در این تیم تماشا کنید."

کیه لینی در رابطه با قرار گرفتن مقابل هری کین در مسابقه فینال گفت: " این بسیار سخت خواهد بود، با این حال من همیشه او را دوست داشته ام. من هنوز هم یکی از اولین بازی های او با تیم ملی انگلیس را به یاد می آورم؛ جایی که در تورین مقابل آنها قرار گرفتیم. حتی در آن زمان او تأثیر زیادی روی من گذاشت. او می داند که چگونه در عمق بازی کند. کین با سر و از فاصله دور و نزدیک گلزنی می‌کند.

البته مشخصاً تیم ملی انگلیس فقط هری کین نیست. آنها بازیکنان شگفت‌انگیز دیگری نیز در کناره های خود دارند که به تنهایی می‌توانند در یک ترکیب اصلی به میدان بروند و قهرمان مسابقات شوند. بازیکنانی مانند جک گریلیش، جیدون سانچو، مارکوس راشفورد، کالورت لوین، فیل فودن و البته جوردن هندرسون، کاپیتان لیورپول، که همه روی نیمکت بودند. آن ها یک تیم کامل و با کیفیت هستند."

تگ ها


تیم ملی انگلیس یورو ۲۰۲۰ جورجیو کیه لینی تیم ملی ایتالیا هری کین تاتنهام