کیه‌لینی دور از میادین/هزینه سنگین برای جذب کولیبالی؛بسته فوتبال خارجی

نگاهی داریم به اخبار و رخدادهای فوتبال اروپا....

نگاهی داریم به اخبار و رخدادهای فوتبال اروپا.

به گزارش خبرنگار مدال اهم اخبار امروز از فوتبال اروپا را در این بسته خبری می‌خوانید:

- ديلی ميل: زيدان در كنفرانس قبل از بازی با لگانس حمايت خودش را از بنزما نشان داد و تمامی شايعات درباره جدايی احتمالی اش را رد كرد. بنزما در پروژه جديد رئال حضور خواهد داشت. او به تمجيد از بنزما پرداخت : "كريم مي تواند خودش را با هر بازيكن و سيستمی وفق بدهد، او يک بازيكن كامل در خدمت تيم است."
- ماركا: پلگرينو سرمربی لگانس تنها مربی كه اين فصل مقابل ٣ سرمربی رئال حضور پيدا كرده است. سپتامبر رئالِ لوپتگی موفق شد ۴-۱ لگانس را شكست بدهد. سولاری در كوپا دل ری موفق به حذف اين تيم شد و امروز زيدان مي تواند بازيكنانش را مقابل لگانس ارزيابی كند تا مشخص شود كی تيم را ترک مي كند و كی مي ماند.
- در اتفاقی کم سابقه در دیدار دیروز تیم‌های کالیاری و تورینو ، داور ۷ بار از کارت زرد و ۳ بار از کارت قرمز استفاده کرد تا خشن ترین بازی این فصل سری آ رقم بخورد.
- به نقل از اسکای آلمان: تیمو ورنر قصد تمدید قرارداد با لایپزیگ را ندارد و می خواهد در پایان فصل از این تیم جدا شود. بایرن مونیخ و لیورپول به دنبال جذب وی هستند.
 

کیه‌لینی دور از میادین/هزینه سنگین برای جذب کولیبالی؛بسته فوتبال خارجی

- به نقل از اکسپرس : منچستریونایتد قصد دارد برای جذب کالیدو کولیبالی 110 میلیون پوند هزینه کند.
- به نقل از تاک اسپورت: آرسنال به دنبال عقد قرارداد با توبی آلدرویرلد مدافع بلژیکی تاتنهام می باشد.
- مانوئل نویر دروازه‌بان بایرن مونیخ، به دلیل مصدومیت از ناحیه ساق پا در بازی روز گذشته مقابل دوسلدورف دو هفته از میادین دور خواهد بود.
- اودگارد: "من و مدیربرنامه‌هایم در تابستان تصمیم خواهیم گرفت. تعداد دقایق بازی کردنم برایم خیلی مهم است درحالی که این اتفاق در رئال مادرید خیلی سخت است.‌"
- به گزارش کور اسپورت: یوونتوس احتمالا ۱۲ میلیون یورو برای رسیدن به نیمه نهایی چمپیونز لیگ اروپا دریافت خواهد برد.
 

کیه‌لینی دور از میادین/هزینه سنگین برای جذب کولیبالی؛بسته فوتبال خارجی

- جورجو کیه‌لینی، مدافع یوونتوس به دلیل مصدومیت بازی برگشت مقابل آژاکس در یک‌چهارم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا را از دست داد.
- رونالدو ۲۴ گل در مرحله ۱/۴ چمپیونزلیگ به ثمر‌رسانده است. ۱۵ گل در آن در ۱۱ بازی برگشت مرحله ۱/۴ بوده است.
- راوانلی: مانژو یا کین (بازی مقابل آژاکس)؟ من بدون شک‌مانژوکیچ را انتخاب می‌کنم. از نظر من رونالدو عامل اصلی است که با ماریو بهتر بازی می‌کند. این بازیکن کرواسی در درگیر کردن خط دفاعی و فضاسازی برای رونالدو عالی عمل می‌کند.
- رافا کاماچو در تیم زیر ۲۳ سال جلوی لستر هتریک کرده و بعد این پست را گذاشته که من دفاع نیستم و DNA من مهاجم است و دوست دارم مهاجم بازی کنم!