کیه‌لینی: سطح متفاوتی از آدرنالین را حس می کنیم

جورجو کیه‌لینی، مدافع باتجربه تیم ملی ایتالیا، معتقد است که ترکیه حریف بسیار دشواری برای آنها خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، از چند ساعت دیگر رقابت‌های یورو آغاز خواهد شد و ایتالیا در مسابقه افتتاحیه تورنومنت و در ورزشگاه المپیکو رم به مصاف ترکیه خواهد رفت. آتزوری اخیراً با هدایت روبرتو مانچینی بسیار آماده ظاهر شده و پیش بینی می‌شود که آنها یکی از شانس های قهرمانی مسابقات باشند.

جورجو کیه‌لینی مدافع باتجربه یوونتوس پیش از بازی اول ایتالیا برابر ترکیه گفت: "ما یک سال منتظر یورو ماندیم و نمی توانیم بیش از این صبر کنیم. استادیوم آماده به نظر می رسد و ما می توانیم سطح متفاوتی از آدرنالین را از امروز احساس کنیم. همه چیز خوب پیش می رود. ما از نظر ذهنی و جسمی احساس آمادگی می کنیم. اکنون تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که پا به میدان بگذاریم و با اشتیاق و اعتماد به نفس با مشکلات روبرو شویم."

مصاف با ترکیه در گام اول: " ترکیه یک تیم بسیار قدرتمند است. ما چندین بازیکن آنها را از سری آ می شناسیم؛ بازیکنانی که قبلا نیز با آنها روبرو شده بودیم.  آنها یک حربف خطرناک هستند که می توانند به ما صدمه بزنند. و حتی چیزی قدرتمندتر از سطح باشگاهی زیرا آنها این عزم فوق العاده ای دارند که برای کشورشان بازی کنند.
ما هواداران را در استادیوم خواهیم داشت و جو کاملاً متفاوتی است. امیدواریم آنها بتوانند به ما کمک کنند."

تگ ها


جورجیو کیه لینی ترکیه تیم ملی ترکیه یورو ۲۰۲۰ تیم ملی ایتالیا