کیه‌لینی: شاید در جام جهانی ۲۰۲۲ به میدان بروم

جورجو کیه‌لینی، مدافع تیم ملی ایتالیا، مدعی شد که شاید در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نیز به همراه این تیم به میدان برود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مدافع یوونتوس در تابستان سال جاری موفق شد به همراه دیگر هم تیمی‌های خود به ایتالیا در فتح جام یورو ۲۰۲۰ کمک کند. آنها در فینال برابر تیم ملی انگلیس به میدان رفتند و پس از کسب نتیجه مساوی در وقت قانونی بازی، توانستند در ضربات پنالتی با درخشش جانلوییجی دوناروما به پیروزی برسند و جام قهرمانی این رقابت‌ها را بالای سر ببرند.

کیه‌لینی که سابقه زیادی در تیم ملی ایتالیا و باشگاه یوونتوس دارد و جام‌ها و پیروزی‌های بسیاری را به همراه این دو تیم تجربه کرده حالا ۳۷ سال شده است اما احتمال حضور در مسابقات جام جهانی که سال آینده در قطر برگزار خواهد شد را رد نمی‌کند.

 کیه‌لینی در هفته تکنولوژی ایتالیا در این باره گفت:« آمارها نشان می‌دهند که من در حال حاضر عملکرد بسیار خوبی را در زمین ارائه می‌دهم. اگر بتوانم خوب کار کنم و به اندازه کافی خوش شانس باشم تا ثبات درستی را در طول یک سال آینده به نمایش بگذارم، شاید بتوانم در جام جهانی به میدان بروم. اما ما باید فعلا فقط به شرایط موجود در حال حاضر فکر کنیم و زیاد درباره آینده فکر نکنیم یا حرف نزنیم.»

کیه‌لینی قرارداد جدیدی را تا ژوئن ۲۰۲۳ با باشگاه یوونتوس به امضا رسانده و در این فصل مسابقات سری A در سه بازی در ترکیب این تیم به میدان رفته است. هرچند بیانکونری عملکرد خوبی از ابتدای فصل نداشته و با ۵ امتیاز از پنج بازی در رده دوازدهم جدول رده‌بندی قرار دارد.

تگ ها


جام جهانی 2022 قطر جورجیو کیه لینی تیم ملی ایتالیا فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال