کیه لینی: کاش کولیبالی را در رختکن بغل می کردم

جورجو کیه لینی، مدافع باتجربه یوونتوس در مورد دیدار چند ماه قبل مقابل ناپولی صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، کالیدو کولیبالی، مدافع سنگالی ناپولی در لحظات پایانی دیدار مقابل یوونتوس دروازه تیمش را به اشتباه باز کرده و موجبات شکست تیمش را فراهم کرد. جورجو کیه لینی در پایان بازی عصا به دست به سمت او رفته و به کولیبالی دلداری داد. حالا کیه لینی در مورد آن صحنه به یادماندنی صحبت کرده است.

جورجو کیه لینی گفت: "با توجه به اخلاقم آن ژست من تقریبا ناراحتم نکرد. شاید بهتر بود که کولیبالی را در رختکن بغل کنم و این لحظه را بین ما به صورت شخصی باقی بماند. اما این اتفاق به طور خودجوش رخ داد. من به دنبال کالیدو بودم و با عصا به سمت او می رفتم.

شب قبل، او یک پیام با مضمون "موفق باشی "برای من فرستاد. من با کولیبالی همیشه رابطه فوق العاده ای داشته ام. چنین بازیکن قدرتمندی، چنین شخصیت خوبی در دقیقه ۹۲ یک بازی مهم چنین اشتباهی را انجام می دهد. نگاه به چهره کالیدو مرا ذوب کرد. احساس کردم باید چند کلمه را به راحتی بگویم، نه چیزی بیشتر، پس به کولیبالی گفتم تو بهترین هستی، همه اشتباه می کنند، به همین سبک به کارت ادامه بده."

کیه لینی همچنین فاش کرد وقتی که به مدت شش ماه با مصدومیت رباط صلیبی مواجه بوده با کولیبالی در تماس دائمی بوده است. او در ادامه گفت:" قطعا من نیز مثل همه رنج کشیدم، اما این اتفاق نیز زیبا بود. همه با من تماس گرفتند که ابتدا این کار توسط دوستانم انجام شد. صدها پیام خوانده ام، از برخی از آنها انتظار داشتم، برخی دیگر کمتر، بعضی نیز اصلا.

من از خواندن مصاحبه خاویر زانتی بسیار خوشحال شدم، زیرا در گذشته از او چیزی نشنیده بودم. فرد دیگری که من انتظار آن را نداشتم، پپه رینا دروازه بان سابق ناپولی بود که حرف های بسیار خوبی برایم ارسال کرد. سایر بازیکنان ناپولی، به عنوان مثال لورنزو اینسینه و کولیبالی نیز تماس گرفتند، اما من در گذشته با آنها رابطه داشتم، که در مورد با رینا اینگونه نبود. من بسیار به کولیبالی احترام می گذارم و باید با یکدیگر صحبت می کردیم تا بفهمم او چه شخصیتی دارد."

تگ ها


جورجیو کیه لینی ناپولی کالیدو کولیبالی یوونتوس