کیکه ستین: با کمال میل دوباره به بارسا برمی‌گردم

کیکه ستین سرمربی سابق و اخراجی بارسلونا می گوید از دوران هدایت این تیم بسیار لذت برده و اگر بتواند حاضر است بار دیگر به نوکمپ برگردد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کیکه ستین سرمربی سابق بارسلونا که چندی پیش از سمت خود اخراج شد و جایش را به رونالد کومان سرمربی فعلی بلوگرانا داد می گوید از تجربه اش به عنوان سرمربی بارسا بسیار لذت برده و اگر بتواند حاضر است دوباره این پست را در دست بگیرد.

ستین در ماه ژانویه سال ۲۰۲۰ هدایت بارسلونا را به عهده گرفت. او تا پایان فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ هدایت بلوگرانا را به عهده داشت اما تیمش در این فصل عملکرد ضعیفی داشت و فصل را بدون جام به پایان برد و یک شکست تاریخی و تحقیرآمیز با نتیجه ۸-۲ مقابل بایرن مونیخ در کارنامه اش ثبت شد. ستین ۶۲ساله که بعد از اخراج از بارسلونا علیه باشگاه شکایتی حقوقی تنظیم کرده درباره تجربه اش در این باشگاه صحبت کرده و می گوید دوست دارد در آینده به نوکمپ بازگردد.

ستین که با روزنامه اسپانیایی مارکا گفتگو می کرد در این باره گفت:" تجربه استثنایی‌ای بود. درست است که ما آنقدر که دلمان می خواست لذت نبردیم و من از اول با این تصور به بارسا رفته بودم که دوران بسیار موفقی خواهیم داشت. ولی شکی نیست که حاضرم دوباره به بارسا برگردم و از اینکه به نوکمپ رفتم هرگز افسوس نخواهم خورد. به هیچ وجه".

کیکه ستین که پیش از بارسا هدایت رئال بتیس و لاس پالماس را بر عهده داشته در ادامه گفت:" من به خاطر اتفاقاتی که در بارسا افتاد ناراحت و سوگوار بودم ولی موفق شده ام از این مرحله عبور کنم. این هم یک اتفاق است. از آن اتفاق‌هایی که در این شغل می افتد".

تگ ها


کیکه ستین فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال