کیکه ستین: مثل والورده نخواهم بود! / تضمین می‌دهم که زیبا بازی کنیم

مربی جدید بارسلونا در اولین کنفرانس مطبوعاتی‌اش ضمن تشکر از ارنستو والورده، از ایده های خود برای بارسلونای جدید صحبت کرد....

کیکه ستین اولین کنفرانس مطبوعاتی خود به عنوان مربی بارسلونا را برگزار کرد. گزیده‌ای از صحبت‌های او به ترتیب زیر بوده است:

"مردم می‌گویند من با والورده فرقی نخواهم داشت. اما گفتن این حرف از بیرون آسان است. من با والورده دوست هستم. ادعا نمی کنم از والورده بهتر یا بدترم. اما قطعا متفاوت خواهم بود."

"لاماسیا برای من بسیار مهم است. می دانم جوانان بارسلونا چه اشتیاقی برای بازی کردن در تیم اول دارند و می خواهم به این انگیزه آن‌ها بها بدهم."

" دیروز در روستا با گاوها در حال قدم زدن بودم و حالا در نیوکمپ هستم. همه چیز سریع اتفاق افتاد و فرصتی برای فکر کردن به مصدومیت سوارز نداشته‌ام. هنوز برای تصمیم‌گیری در مورد خرید مهاجم جایگزین برای او زود است"

"سیستم مورد علاقه من؟ هر بازی سیستم خاص خود را می طلبد. چیزی که ثابت می‌ماند فلسفه بارسلوناست که من سعی خواهم کرد ثابت بماند."

"تنها تضمینی که می‌توانم بدهم این است که تیم‌های من زیبا بازی می‌کنند. بسیاری اوقات با همین سبک شکست خوردم. اما تغییری در عقایدم نخواهم داد. فوتبال به بازی زیبا معروف است و باید زیبا بازی شود. بارسلونا زیبا بازی خواهد کرد"

 

اخبار مرتبط:

بارتومئو: از تابستان برای بارسلونا دنبال مربی می‌گشتیم!
 

تگ ها


اخراج والورده کیکه ستین سرمربی جدید بارسلونا فوتبال