کیکه ستین: پیروزی در نوکمپ خاطره‌ای ابدی است

مربی رئال بتیس که تیمش در یک دیدار حساس و پر گل موفق به کسب هر سه امتیاز دیدار مقابل تیم صدرنشین و پرستاره بارسلونا شد، می گوید: نتیجه بازی امشب برای من حیاتی بود و یک بازی تاریخی را انجام دادیم ......

مربی رئال بتیس که تیمش در یک دیدار حساس و پر گل موفق به کسب هر سه امتیاز دیدار مقابل تیم صدرنشین و پرستاره بارسلونا شد، می گوید: « نتیجه بازی امشب برای من حیاتی بود و یک بازی تاریخی را انجام دادیم.»
به گزارش خبرنگار مدال، کیکه ستین پس از پایان بازی به سوالات پاسخ داد. او درباه این دیدار گفت:
- به خاطر برد امروز بسیار خوشحالم. این برد ما را به سمت جلو هل می‌دهد. مردمی هستند که به سبک بازی ما اعتماد ندارند و کسب این نتیجه برای ما اهمیت ویژه‌ای داشت. بازی بزرگی مقابل حریفی بزرگ انجام دادیم.

-شخصیت خوبی در بازی داشتیم و بازی را خوب خواندیم و موفق شدیم و هیچ چیز مهمتر از کسب سه امتیاز این دیدار نبود. فوتبال همیشه مجموعه‌ای از اشتباهات و پیروزی‌هاست. ما کم اشتباه‌تر از حریف بودیم.

- بارسلونا ۲۵ سال است که از سبک مالکیت استفاده می کند و ما ۲ سال است که این روش را داریم. گاهی جواب می‌دهد و گاهی نه. برد و زدن گل در نیوکمپ یک چیز ابدی است و هرگز فراموش نمی‌شود. نتیجه بازی امشب حیاتی بود و یک بازی تاریخی انجام دادیم.

- با مسی قبل بازی صحبت کردم و گفتم ریسک نکند. اما او گفت که نمی‌خواهد و نمی‌تواند بیشتر از این بازی نکند. هواداران بارسلونا این سبک از بازی را برای چندین سال هست که تماشا می کنند ولی ما تازه سبک مالکیت را شروع کردیم و پیشرفت می‌کنیم.

تگ ها


فوتبال