کی‌روش استنلی: آقای گلی برای هر مهاجمی لذت‌بخش است

کیروش استنلی در مورد بازی تیمش برابر استقلال که در نهایت با پیروزی یک بر صفر زردپوشان به اتمام رسید، اظهار داشت: بازی سختی بود، در ضمن این مسابقهای بود که امتیازش در آینده میتواند برای ما تعیینکننده باشد ......

 کی‌روش استنلی در مورد بازی تیمش برابر استقلال که در نهایت با پیروزی یک بر صفر زردپوشان به اتمام رسید، اظهار داشت: بازی سختی بود، در ضمن این مسابقه‌ای بود که امتیازش در آینده می‌تواند برای ما تعیین‌کننده باشد. ما می‌دانستیم در ورزشگاه آزادی کار آسانی نداریم، ولی کادر فنی در طول هفته به‌خوبی نکات لازم را در مورد تاکتیک و سبک بازی استقلال به ما گفته بود. هر دو تیم هم دنبال برد بودند، ولی فکر می‌کنم تیم ما نمایش بهتری داشت. ما در زمین حریف به‌خوبی خودمان را نشان دادیم و استحقاق برد را داشتیم.
مهاجم تیم فوتبال سپاهان اصفهان با اشاره به صحنه‌های مشکوک داوری از جمله خطا روی ساسان انصاری و همچنین خطا روی فرشید باقری و محمد دانشگر، تأکید کرد: من یک بازیکن هستم و نمی‌توانم در این زمینه حرف مطمئنی بزنم. داور تصمیماتی گرفت که از نظر خودش درست بود، حالا شاید هم درست یا اشتباه باشد که در این زمینه آن‌هایی می‌توانند صحبت کنند که قبلاً داوری کرده‌اند.
وی درباره گل سه امتیازی‌اش در این بازی و اینکه با ۷ گل‌زده یکی از مدعیان کسب عنوان آقای گلی است، تصریح کرد: خوشحالم که گل زدم و تیمم برنده شد، ولی تلاش دیگر بازیکنان هم مهم بود. من دوست دارم در هر بازی گل بزنم یا اینکه بازیکن تأثیرگذاری باشم. مهم این است که کادر فنی از من راضی باشد و امیدوارم در بازی‌های آینده بیشتر گل بزنم. آقای گل شدن هم برای هر مهاجمی لذت‌بخش است، ولی برای من موفقیت تیم از هر چیزی مهمتر است.
کی‌روش در مورد شانس قهرمانی سپاهان در لیگ امسال تأکید کرد: از حالا که خیلی زود است در این خصوص صحبت کنیم. امسال رقابت در بالای جدول بسیار نزدیک و فشرده است. برخی تیم‌ها نتایجی غیر قابل پیش‌بینی گرفته‌اند و ما باید بدانیم کار آسانی نداریم. اگر قهرمانی می‌خواهیم باید دیدگاه متفاوتی داشته باشیم و اینکه اهمیت هر بازی را بدانیم. باید هر بازی برای بازیکنان سپاهان حکم فینال را داشته باشد و نباید ساده امتیاز از دست بدهیم.

تگ ها


سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال