کی‌روش: این لیست فقط برای بازی با ژاپن و کره نیست

کارلوس کی‌روش پس از اعلام فهرست جدید تیم‌ملی فوتبال کلمبیا توضیحاتی درباره نفرات دعوت شده ارایه کرد....

کارلوس کی‌روش پس از اعلام فهرست جدید تیم‌ملی فوتبال کلمبیا توضیحاتی درباره نفرات دعوت شده ارایه کرد.

به گزارش مدال،سرمربی سابق تیم ملی فوتبال کشورمان که با شکست در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا به کار خود در ایران پایان داد، به تازگی هدایت تیم کلمبیا را برعهده گرفته است.

کی‌روش درباره فهرست جدید تیم ملی کلمبیا که توسط وی اعلام شده، گفت: «نفرات این تیم، تنها کسانی نیستند که مقابل ژاپن و کره جنوبی بازی خواهند کرد. این تیم بخشی از مرحله آماده سازی برای بستن ترکیب نهایی در کوپا آمریکا است. چند بازیکن مصدوم مانند زاپاتا، سانچز، ایزکویردو و کوادرادو وجود دارند که خبر خوشی برای ما نیست اما خوشبختانه بازیکنان خوبی در این پست‌ها داریم.»

او در ادامه اظهار داشت: «انتخاب کردن کار سختی بوده است و برای انتخاب این تیم بازی بازیکنان بسیاری را زیر نظر داشتیم. در مورد کارلوس باکا صحبت می کنم که در این تیم حضور ندارد اما شایستگی‌اش را داشت زیرا بازی های خوبی انجام داده است. درها را روی بازیکنان جوانی مانند مورلوس و دیاز باز کردم. باید این روند را ادامه دهیم و شخصیت تیمی را به بازیکنان جدید وارد کنیم. نباید شخصیت خود را از دست بدهیم و باید بهتر شویم. تنها راه برای پیشرفت این است که هر آنچه امکان پذیر است را انجام دهیم تا به بهترین جایگاه برسیم.»