کی روش: برای دریافت بلیت روسیه خواهیم جنگید

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران، با ابراز رضایت از نمایش بازیکنانی مقابل چین، تاکید کرد تیمش برای کسب سهمیه جام جهانی تا آخرین لحظه تلاش خواهد کرد ......

 کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران، با ابراز رضایت از نمایش بازیکنانی مقابل چین، تاکید کرد تیمش برای کسب سهمیه جام جهانی تا آخرین لحظه تلاش خواهد کرد.
 

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی ایران در دیدار امروز مقابل چین نمایش بهتری از دیدار اول مقابل قطر داشت اما در نهایت به تساوی بدون گل رضایت داد.


ساعتی بعد از پایان این دیدار، کی روش در صفحه فیس بوکش نوشت:" دوستان عزیز، نتیجه خوبی در چین به دست آوردیم اما با توجه به نمایش مان، باید نتیجه بهترین می گرفتیم. تیم من فوق العاده بود. بازیکنان بهترین بازی شان را ارائه دادند. موقعیت گلزنی ایجاد کردند و شایسته پیروزی بودند.


بعد از دو دیدار، من باید روی عملکرد بازیکنان و تعهد آنها تاکید کنم. آنها مانند یک تیم بازی کردند و بار دیگر عملکرد آنها تاثیرگذار بود. در نهایت آنها مقابل دو حریف فوق العاده، یک پیروزی خانگی مقابل قطر و یک تساوی برابر چین به دست آوردند.


این شروع خوبی بود و ما باید برای به دست آوردن سهمیه در روسیه به مبارزه ادامه بدهیم. از همه متشکرم. همچنین مایلم از حمایت های فدراسیون، رئیس مان و دولت هم یاد کنم."

 

تگ ها


فوتبال