کی روش به ایران می آید تا جواب بدهد!

سرمربی تیم ملی کشورمان امشب همراه با تیم ملی وارد تهران خواهد شد....

سرمربی تیم ملی کشورمان امشب همراه با تیم ملی وارد تهران خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مدال، ملی پوشان فوتبال کشورمان بعد از حذف از جام ملت‌های آسیا امشب وارد تهران خواهند شد و جالب اینجاست که کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان هم همراه با سایر بازیکنان به تهران بر می گردد.
حضور کی روش از این جهت حائز اهمیت است که او دیگر قراردادی با فدراسیون فوتبال ندارد و با حذف تیم ملی از جام ملت های آسیا کی روش دیگر سرمربی تیم ملی نیست و بازگشتش به تهران جالب توجه خواهد بود.
برخی از خبرنگارانی که همراه با تیم ملی در امارات متحد عربی هستند معتقد هستند که کی روش به ۲ دلیل قصد دارد بدون قرارداد همراه با تیم ملی به تهران برگردد.
شنیده می شود کی روش قصد دارد در بدو ورود به تهران در مصاحبه ای پاسخ منتقدان و مخالفانش را بدهد و حالا که سمتی در تیم ملی ندارد می تواند بی پروا تر درباره آن ها صحبت کند. موضوع دیگر هم که برخی از خبرنگاران آن را اذعان می کندن این است که کی روش با بازگشت به ایران می خواهد نیامدن برانکو بعد از جام جهانی 2006 به تهران را تلافی کند.
برانکو بعد از جام جهانی 2006 که منجر به حذف تیم ملی شد از آلمان از اردوی تیم ملی جدا شد و به تهران نیامد و بعد از سال ها با پرداخت شدن مالیاتش راهی تهران شد و هدایت تیم پرسپولیس را بر عهده گرفت.